Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! NEktek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! NEktek volt már olyan barátotok, aki nem volt egy adonisz, se nem túl jóképű (csúnyácska volt, vagy átlagos) de még is megtetszett nektek és jártatok is vele? ŐszintéN! Kort is köszi.

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy mostanság van-e valaki akinek tényleg számít a belső is nemcsak a külső!:)



,/L


2010. dec. 3. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett már szabályosan csúnya srác.
2010. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én mindig csak olyanokkal jövök össze, aki a kutyának sem tetszik.(ez azért mindig örömhír nekem, mert nincs nagy konkurencia:) )és volt olyan, aki az én szememben sem volt egy nagyon helyes pasi, de igazi férfi volt számomra.

25N

2010. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gazdag,nem vagyok jóképű és még csak izmos sem.Mégis egy olyan gyönyörű barátnőt szánt nekem a sors,amilyent álmaimban sem mertem volna elképzelni.

Úgyhogy ja.Kifejezetten létezhet ilyen.Kb úgy néztünk ki,mint a szépség és a szörnyeteg.Néha picit szégyelltem is magam,hogy velem kell mutatkoznia az utcán. :)

21/f

2010. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sohase jöttek be az "adoniszok". 17/L
2010. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen volt. Nem volt ronda, de az átlag nem nézte volna egy szexi pasinak én valamiért mégis beleszerettem és onnantól oltári szexi volt nekem. És még jó is mert nem kell félteni más csajoktól (annyira xD).

19L

2010. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt már bizony. Olyan átlagos, de nekem ő a legszebb pasi a vikágon, sosem jöttek be nekekm a tökéletes adoniszok. ÁLtalában azok azt hiszik,hogy mivel szebbek a másiknál,minden lányt megkaphatnak.
2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt! És tegnap dobtam... 15/L
2010. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van, és készülünk szakítani:S:D
2010. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, gondoltam fő a belső. Mint kiderült belülről se volt nagy szám.
2010. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Eddig csak ilyen volt:D

Nalam soha nem a kulso a fontos. Ismerjuk meg elotte a belso jot es ha mar abba beleszerettel akkor a kulsobe is belefogsz. Ez ennyi

2016. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!