Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Körülbelül 3hete feküdtem le...

Szabó Katalin1213 kérdése:

Körülbelül 3hete feküdtem le először a barátommal 9hónap elteltével, és az első nagyon fájt. Aztán mikor másodjára voltunk együtt is fájt, de még a harmadikat sem élveztem, bár az már kevésbé fájt. Normális ez, hogy nekem nem jó? Köszönöm 16/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
majd belejöttök:)
2013. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édesanyám bevallotta, hogy neki az ötödik is úgy fájt, mint az első. Szóval igen, normális. Ezt sok minden befolyásolja, de ha már így van, talán igyál előtte valami finom alkoholos italt, hogy kicst ellazulj, és kevésbé érezd. Nem mondom, hogy légy részeg, de egy kevés tényleg nem árt. Akkor talán élvezni is tudnád, és legközelebb nem úgy indulnál neki, hogy jajj ne, megint fájni fog.
2013. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 hónap????
2013. márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez normális. nekem is fájt az első 5-6-7 alkalom, de utána sokkal jobb lett. csak lazulj el, ne aggódj élvezni fogod majd


17/l

2013. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! :) igen, 9hónap!
2013. márc. 28. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
simán lehet,hogy nem voltál elég érett hozzá
2013. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engedd el magad, igyál pár kortyot (nem kell sok), esetleg szerezz kenőcsöt és kend be magad előtte.


A fiúnak mondd meg, hogy lassítson kicsit, óvatosabban csinálja.


Amúgy tényleg meg fogod szokni és egyre jobb lesz.

2013. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!