Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El szeretném mondani anyumnak,...

El szeretném mondani anyumnak, de így hogyan?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyok a barátommal, és pettingeltünk. Nem szeretnék még vele lefeküdni azzal még várnék.Család tud a barátomról, és mondták idén nyáron vigyük el magunkkal nyaralni..és hát jó lenne vele együtt aludni.Anyuval elég ingatag a kapcsolatunk, minden esetre szeretném neki elmondani hogy pettingeltünk már..múltkor el is kezdtünk a szexről beszélni, de felhozta, hogy az ő anyja sosem kérdezte tőle hogy 'miújság' ilyen téren..és így inkább fel adtam.Szeretném ha tudná, hogy megbízhat bennem, és tudná, hogy mindent elmondok neki..de így hogyan?

2013. jún. 28. 02:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Aztatt még nem kellesz elmondani.
2013. jún. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz példaként hozta fel a saját tapasztalatát, lehet, hogy ő nem azt akarja mintának. Sőt valószínű. Szerintem gyürkőzz neki még-egyszer a beszélgetésnek és ne állj le vele. Kifizetődő az őszinteség egy anyával. A legjobb, leghasznosabb barátnő tud lenni.
2013. jún. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy anyádnak szüksége van erre az információra...
2013. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem kérdez, akkor semmit nem kell mondanod.
2013. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

miért kéne tudnia róla?

főleg ha ingatag a kapcsolatotok akkor szerintem ne mond el,gondolom ő sem meséli el a nemi életét

2013. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

De minden akarod elmondani?

Az én anyám se tudja, hogy mikor és kivel veszítettem el! De őt sem érdekli.

21/L

2013. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy töreksze az őszinteségre. :) az meg hogy egy anya azt se tudja a lány mikor kivel hogy. Hát mindegy a mi csakádunkba ez elképzelhetetlen. A pettinget szerintem sem muszáj elmondani, csak ha szóba jön. Mondjuk ha nem múltál még 14 akkor inkább csak annyit mondj hogy a fiú már megfogta a kezed sőtmaz arcodra is adott puszit.
2013. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Miért akarsz neki erről mesélni?

Én kétlem, hogy az anyám élvezte volna ha 16-17-18 évesen mikor még ott laktam a szexuális életemről mesélek neki... vagy akár pettingről. főleg hogy még hihetetlenül friss a kapcsolatotok.

2013. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,hogy 3 hónapos kapcsolatban már pettingeltetek is?Meg együtt aludni? 3 hónap az semmi pláne 18-19 év alatt
2013. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Miért utolsó, mikor kéne pettingelni? 40 év házasság után. Te pont egy olyan nő vagy, akit még senki nem 'szott meg.
2013. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!