Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőgyógyász meg fogja mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász meg fogja mondani anyumnak hogy már kiszakadt a szűzhártyám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és 1 éve járok egy fiúval. Anyum mindig azt mondta hogy ha le szeretnék vele feküdni akkor szóljak neki és elmegyünk előtte a nőgyógyászhoz. Így is tettem, elmondtam neki és azt mondta hogy akkor hamarosan elmegyünk. Viszont a fiúm már párszor kielégített vibrátorral így gondolom kiszakadt a szűzhártyám.:/ De tényleg csak ennyi történt mert mondtam neki hogy ameddig nem voltam nőgyógyásznál nem fekszek le vele. Úgyhogy ha elmegyünk anyummal az orvos meg fogja nézni hogy kiszakadt-e már? Vagy fog szólni anyumnak ha látja hogy már kiszakadt? Mert nem szeretném ha anyum megtudná és azt gondolná hogy lefeküdtem már vele vagy akárkivel úgy hogy nem szóltam neki.:S

Jah és légyszi normális válaszokat! Mert keveset tudok erről és ezért nem kell hülyének nézni. Nem vagyok tapasztalt, sem idős és biológus sem vagyok. Köszi.:)


2011. aug. 3. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az orvost kötelezi a titoktartás.Mond meg anyudnak,hogy egyedül mennél be a dokihoz,ne úgy vizsgáljon már meg téged,hogy ő is bent van.Viszont a nődokit tájékoztasd.
2011. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt anyuval kellene megbeszélni. Vagy menj el előtte külön a dokihoz és kérd meg. De minek elmenni sex előtt a dokihoz és minek ehhez anyukád?
2011. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád nem csak szextől szakadhat el, hanem sportolástól, tampontól. Egyébként nagyon ügyes vagy, sikeresen megfosztottad magad az első szex varázsától. Így, hogy már tág vagy, csak egy sima dugás lesz.
2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Hát szerintem ha elmegyünk akkor anyum is be akar majd jönni a dokihoz.:/ elég érdeklődő.: D amúgy miről kellene tájékoztatnom a nődokit? :O
2011. aug. 3. 17:28
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Külön biztos nem fogok bemenni a dokihoz hogy megkérjem hogy ne mondja el anyumnak mert az már milyen? Jah és szerintem első szex előtt mindenkinek el kellene menni hogy a nőgyógyász írjon ki neki való fogamzásgátlót... anyum pedig szeretne velem jönni és ezt meg is értem.
2011. aug. 3. 17:30
 6/12 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Csak az a gáz hogy nem sportolok semmit, így a semmitől gondolom nem szakadhat ki. Valamint én úgy tudom hogy a tampontól sem de szóljatok ha tévedek.
2011. aug. 3. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Az orvosi esküben benne van a titoktartás is, nem szabad elmondania ameddig te nem döntesz úgy. Ha még is megteszi, beperelheted.
2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a tiéd a vibrátortól szakadt át, de ezt az orvos nem tudja. Nem kell aktívan sportolni hozzá, a tornaóra is elég, ha intenzíven végzed a gyakorlatokat.
2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom hogy hogy zajlik egy ilyen. meg fogja kérdezni hogy elmondja vagy ne? :D
2011. aug. 3. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Állj már a sarkadra bassz.mondd anyudnak h ne menjen be szégyenlős vagy és jobb ha egyedül vagy bennt mert így majd könnyebben megszokod az ilyesmit nagylány vagy már nincs titkolni valód és mindent elmondassz majd neki ha kijöttél azt is mondhatod h ciki.Most nem azért de normális szülő ezt megérti.V valld be anyu vibriztem és átszakadt már sajna. V találj ki egy tamponos szorit h úgy benyomtad h fájt és vérzett és lehet majd arra fogni.V simán mondd azt neki h mégis jobb lenne várni 18-ig vele és nem mész nőgyógyászhoz közben meg dugtok ha a szűzhártyát el kell titkolni akkor ez már mind1.De valamelyiket ezek közül csináld meg mert spontán nem rendeződik le az ügy.
2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!