Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz lányok úgy maszturbálna...

A szűz lányok úgy maszturbálnak, hogy csak a csiklójukat izgatják? Nem ujjazzák meg magukat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 17:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

na, most jól nézel ki..nagy talány marad a szűzhártya dolog.

Ha van egy türelmes valaki, akkor a nyelvezés a legjobb..

2013. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem. De.
2013. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
En az ujjazast nem elvezem annyira.
2013. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Gabor Szan válasza:
100%
Attol fugg, h (inkabb) csiklo v huvely erzekeny e egy lany
2013. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így van ahogy Gabor Szan írta?
2013. júl. 2. 12:36
 16/23 Amerigo49 ***** válasza:
100%

Próbálkozz bátran és óvatosan! Mindent kipróbálhatsz, csak türelmesen és ne kapkodva. Figyeld a tested reakcióit!

Most tanulod meg önmagadat és a szexus érdekességeit, kitapasztalhatod a saját szexualitásodat. Ez az önfelfedezés helyes és szokásos útja.

Ettől nem megy el a szüzességed, csak a kellemes tapasztalataid száma fog gyarapodni.

Fedezd fel az élményt adó játék örömeit. Így később tudni fogod, hogy hogyan "működsz", és mi okoz Neked örömet.

Jó felkészülés a szexuális életre.

2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Bigpapa válasza:
83%

Szia!


Elvileg úgy van, hogy ha ujjazza is magát valaki, akkor is a csiklója ad több élvezetet. Ha a hüvelyed annyira érzékeny lenne, minden nő belehalna a szülésbe, gondold el,ami nagy élvezetet ad, mekkora fájdalmat adna, ha jön ki a baba? A hüvelyen belül inkább a G pont izgatása az, ami nagyon jó a lányoknak.

A csiklót azért jó "megtanítani", hogy arra élvezze el, mert amikor intim együttlét lesz egy fiúval, ő biztos fog kényeztetni orálisan, így azt izgatja majd a nyelvével. Ha a csiklód tudja, hogy ez jó neki, akkor neked is jó lesz. Most tanulod meg, mi jó neked. A maszturbálás nagyon fontos, mert ha a kezdetektől el tudsz menni a végéig, tehát elélvezel, tudni fogod, mit várj a fiútól. Tudsz neki tanácsot adni,miközben csinálja neked, hogy ne így ,hanem így,mert neked úgy jó! Ez nem ciki, ez kötelező! Sajna a fiatal fiúk még ugyan úgy esetlenek és valljuk be (tisztelet a kivételnek), de saját magukra figyelnek, hogy ők elélvezzenek, ti meg oldjátok meg közben. Ha nem tudod, mitől élvezel el, mi az az érzés, amit meg kell fognod és azon a vonalon haladva egyre jobban élvezni fogsz, akkor nem lesz orgazmusod, nem fogod egy idő után kívánni a szexet, hiszen neked nem jó!

Az ujjazástól normális esetben nem szakad el a szűzhártyád, de ha elszakítod, akkor sincs semmi, nem Muzulmán országban élünk, hogy azt nézze valaki :)))) Különben is, szerintem lélekben nehezebb elveszíteni a szüzességet, mint fizikailag. Úgy értem, az első lépés megtétele.

Van, aki beleugrik 12-13 évesen, amire én azt mondom HIBA! Lelkileg még nem tart ott, hogy ezt a helyén kezelje. A szex nem egy poén. Az valóban két ember közt a legintimebb dolog. Én fiú vagyok, bevallom 18 évesen veszítettem el, mert hiába voltam sikeres a lányok között, ehhez gyáva voltam. Persze, ahogy megtört a jég bepótoltam a lemaradást és most is gőzerővel megyek előre :DDDDDDDDD


Szóval mindenki masztizzon :) mert akkor kevesebbet drogoztok :DD

2013. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Amerigo49 ***** válasza:
38%

Bigpapa!

Nagy dumát írtál, jó pár tárgyi és főképp pszichés tévedéssel.

Ilyen fiatal kezdőnél sokkal több tapintat kellene, s nem vezérkanos, "überokos" részletező "jótanácsok".

Ami jó duma a haveri körben, az egy fiatal lánynak akár érthetetlen, netán ijesztő is lehet...

A hajrá maszturbálni ezerrel! - szlogen alapvetően téves.

Olvass utána avatott szexológiai szakirodalomban, hogy mit okoz a túlhajtott maszturbációs fixáció! Férfi nem akad utána, aki hozni tudná ugyanazt az érzést, ugyanannyi idő alatt. Távolról sem jó, ha a lányok agyatlan gyakorisággal rákapnának.

A "jótanács" hintésben és a maszturbációban a viszafogottság nem rossz erény...

2013. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 glaslo1 ***** válasza:

Javaslom az ujjazással egyetemben mindkettőt alkalmazd, mert könnyen "rákattansz a clitorális orgazmusra éstotál beállsz és az aktív nemi életed során képtelen leszel a hüvelyi orgazmusra!Ez esetben minden közösülés után "be kell fejezned önmagad!(az meg gáz mert a párod egyszer úgyis rájön!--vagy előbb játszadoztok orgazmusig nyalatod magad és utána behatol a párod és ő élvez!-ez sem szerencsés mert az EGYÜTT orgazmus a legszebb élmény!

A 3. átbeszélitek és aktus közben vagy te vagy a párod izgatja a csiklódat is, és össze fog jönni a hüvelyi orgazmussal együtt!!--Biztos forrás mert így értem el én is a páromnál hogy hüvelyi orgazmusa is legyen, azóta van mikor nem is kéri az izgatást hatalmas hüvelyiket él át még engem is megelőzve esetenként!

2013. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Bigpapa válasza:
100%

Amerigo49


Nem hiszem, hogy olyan szinten rákattanna a maszturbálásra, hogy az a későbbiekben káros lenne a fiúkkal való kapcsolatára. Én eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam lányoknál. Akik nem ismerték a testüket, azokkal volta a legtöbb gond, mert adsz jót (lehetsz te uber fasza gyerek), akkor sem tudja megfogni azt az érzést,ami elviszi az orgazmusig.

Fiúknál meg pont ajánlott, hiszen iszonyat sokan küzdenek a korai magömléssel, amit igen is az önkielégítés során tanulhat meg szabályozni. Az megint más kérdés, ha túlzásba viszi...

A hajrá, ha tudnál értelmezni is egy mondatot, arra megy, hogy ha már ez foglalkoztatja, inkább magával szexeljen, mint 12-13 évesen szexeljen az osztálytársával, vagy egy 2-3 évvel idősebb sráccal, aki nagy valószínűséggel teherbe ejtheti aztán szevasz. Jó pár lánnyal kerültem intim kapcsolatba, de még egynél sem láttam olyat, hogy károsan befolyásolta volna az együttlétünket az, ha fiatal korában masztizott.Sőt!

És hogy ijesztőt írtam volna? Nézz már fel a facebook-ra, hogy a 11-14 évesek miket írnak egymásnak, mikről beszélnek és milyen képeket posztolnak ki. Na AZ AZ IJESZTŐ! Nem az, amit írtam.

2013. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!