Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz lányok úgy maszturbálna...

A szűz lányok úgy maszturbálnak, hogy csak a csiklójukat izgatják? Nem ujjazzák meg magukat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 17:16
1 2 3
 21/23 glaslo1 ***** válasza:

Kekves vitatkozó Dominánsok"!

A SZABÁLYOK ÉRTELMÉBEN A FELTETT KÉRDÉSRE KELL REFLEKTÁLNI NEM EGY MÁSIK VÉLEMÉNYÉT, TANÁCSÁT MINŐSÍTENI!--KÖSZÖNÖM!

Még annyit kedves kérdező van olyan baráti házaspár kik nem tartanak tabunak a szexualitás terén semmit, átbeszéljük megvitatjuk(NEM GYAKOROLJUK!)-és a hölgy az anyuka az apás szülés során mindketten egybehangzóan állították a ffi. "láttam rajta!-az asszony végig sorozatos orgazmust éreztem a szülés alatt látva a párom arcán a kéjt és éreztem szorongatja kezem és simogatja arcomat! Boldog voltam a szülés során végig és semmilyen fájdalmat nem éreztem!(a boldog anyuka)--csupán megjegyzem ilyen is van!--használd a z ujjad is nyugodtan, ha zavaró kissé akkor legalább elnyújtod és hosszabb csodálatosabb élményeg következik be az orgazmusod során ill. az odavezető úton!--sok sikert!-ügyes légy!

2013. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 egybaba ***** válasza:

Mi lenne ha kipróbálnád és nem mások véleményére figyelnél, hanem a saját tested válasaira? Magadnak kell kipróbálnod mi esik jól és mi nem ...

Simogasd magagad és érezni fogod hol jó és hol nem - a többi csak duma

2013. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én például szûz vagyok és ujjazni is szoktam meg a csiklómat is szoktam izgatni(többet csiklót izgatni),de az ujjazást nem mindig élvezem annyira..
2013. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!