Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel tudnám rászedni a...

Mivel tudnám rászedni a barátnőmet, hogy meglegyen az "első alkalom"?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk és egy kicsit szégyenlem, hogy még mindig szűz vagyok (ő is szűz). Majdnem 1 éve együtt vagyunk, de ha megkérdezem még mindig nemet mond...talán fél, inkább nem kérdezem meg tőle, azt gondolom, hogy így arra gondolna, hogy csak a szex miatt vagyok vele.

2013. jún. 30. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell erre "rászedni" a barátnődet? Nem tudsz várni?
2013. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha egy év után azt hinné a barátnőd,hogy a szex miatt vagy vele, akkor elég hülye
2013. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Petting volt már? Azzal idővel rávezetheted, de ne az lebegjen a szemed előtt, hogy ezt most azért csinálod, hogy legközelebb megd.ghasd, hanem azért, hogy jó legyen, főleg neki.
2013. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves első mi az hogy nem tud várni ? 1 évig húzni azért ? Ez nem egy milleniumi ünnep vagy tudja a tököm, ez szex.Ha 1 év után ennyire nem bízik meg még benne én hagynám p*csába.Jó várnék azért 1,5 éves is egy lányra ha szeretem de ilyenkor már komolyan elgondolkodnék azon hogy ez az érzés kölcsönös-e ...
2013. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rá kell szedni, akkor ott már baj van.


Kérdezz rá, mondja el konkrétan, hogy miért nem akarja. Sok oka lehet erre. 1 szexmentes év után biztosan nem gondolja azt, hogy csak a szex miatt vagy vele.

2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

vagy talán nem érzi az igazi szerelmet,vagy nem érzi azt hogy kész lenne rá

mielőtt dugni akarsz jussatok már el olyan szintre hogy megtudjátok beszélni,nem hiszem hogy olyan nehéz lenne megkérdezni tőle hogy miért nem akarja,de ha ilyen szinten van a kapcsolatotok akkor ne is csodálkozzál azon hogy nemet mond

2013. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, egy év alatt el kellett volna jutniuk arra a szintre, hogy a srác meg merje kérdezni a barátnőjét arról, hogy miért nem szeretné. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Egyébként vannak emberek, akik nem annyira szexorientáltak. Egyébként nem akartam azt kifejezni, hogy az élet legnagyobb dolga a szüzesség elvesztése, de itt a kérdező rá akarja szedni a barátnőjét a szexre, ahelyett, hogy megkérdezné, hogy az miért nem akarja.
2013. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki létrát, attól minden nőnek megjön a kedve hozzá. De nem ilyen falétrát, hanem minőségi alumíniumot, tudod amelyiknek van lánc is a két lába között, abból fogja tudni, hogy mindjárt neki is egy hosszú dolog lesz a lába között. Szimbolika és költészet emberek, ez az amihez ti sose fogtok érteni...
2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóismétlésért bocsi, 7-es voltam.
2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sudribunkó ***** válasza:
itasd le!
2013. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!