Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Első szex nagyon fáj?...

Lányok! Első szex nagyon fáj? Ki lehet bírni? 17/L

Figyelt kérdés
Nem sokára meg fog történni,fel vagyok készülve is nagyon,csak félek hogy nagyon fog fájni..szerelmes vagyok amúgy és biztos hogy akarom..segitsetek kérlek!17L

2013. jún. 30. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt,de olyan semmilyen volt aztán belejöttem:)
2013. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és első pàr nyomàs rossz csak?
2013. jún. 30. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddig nem hallottam, hogy belehalt volna valaki.

Viccet félretéve próbálj lazítani. Lehet, hogy elsőre nem lesz annyira élvezetes, de egyre jobb lesz.: )

2013. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha így állsz hozzá ("ki lehet bírni?"), akkor nem biztos, hogy készen állsz... Egyébként nem fáj nagyon, van, akinek egyáltalán nem. Leginkább attól függ, hogy mennyire izgatott fel a barátod, milyen hosszú volt az előjáték, és hogy el tudsz-e lazulni (ez szorosan összefügg a barátod és közted lévő bizalommal), mennyire "görcsölsz". Mindent elsöprő orgazmusra (sőt, semmilyen orgazmusra) ne számíts, de azért ne úgy tekints a dologra, mintha ki akarná valaki húzni a fél fogsorodat...
2013. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nekem nagyon fájt, még sírtam is...

De aztán elmúlik és jó

2013. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal az első alkalom előtt már egy éve jártunk a barátommal, és mivel előtte sokszor volt már petting ismertük egymás testét és hogy hogy is jó a másiknak. Az első 'lökésnél' egy nagyonpicit fájt, de utána már élveztem minden pillanatot. Ne izgulj, ha tényleg szereted és kész vagy rá akkor szép élményként fogsz rá emlékezni. :) 18L
2013. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:) most már nyugodtabb vagyok picit..csak ez olyan nagy dolog és szeretném ha jól sikerülne..akinek van kedve erről beszélni írhatna nekem privit!
2013. jún. 30. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán ha nem lehetne kibírni,kihalt volna az emberiség,nem gondolod?
2013. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kössz kedvességed.
2013. jún. 30. 22:20
 10/11 anonim válasza:
Nekem se fájt az első..sőt nem is véreztem :D úgy voltam, mint te iszonyatosan féltem..de a pasim nagyon aranyos volt és óvatos :) Szóval NE félj, nem lesz semmi gond!
2013. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!