Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni a magányt párkapcsolat és szex nélkül?

Figyelt kérdés
Jó nyílván a szexet néha néha megoldja az ember de szeretre és társra is szüksége van az embernek.Meddig lehet ezt bírni?
2012. okt. 3. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kibírni bármeddig lehet, csak vannak időszakok amikor nagyon maga alatt van az ember. Ha azokat az időszakokat megszokjuk, már nem is olyan vészes az egész, és megvannak az előnyei is. Ha pedig az ember már nagyon nem bírja, úgyis tesz róla hogy találjon valakit. Nem ismerek senkit a környezetemben, aki ne lett volna képes párt találni, pedig vannak köztük nagyon elvont figurák is.
2012. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én 12 éve birom.Igaz, az alatt totál elszoktam még a gondolatától is annak, hogy párom lehet.De nekem "muszáj", hogy legyen, mert nem vagyok az a típus, aki anyagilag és más tekintetben jól elboldogulna totál egyedül.Sajnos...
2012. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bírni szinte korlátlan ideig lehet, van aki így éli le az életét. Csak időnként nagyon cudar érzés... Azt tudom, hogy én testileg, és lelkileg is nagy étvágyú vagyok, de egy-két év semmi, de semmi problémát nem okozott. Egy visszafogottabb ember számára ez az idő nyilván nyújtható. Bár az sokat számít, hogy én önként vállaltam, mert épp nem volt olyan, akit szerettem volna, de lehetett volna bárki. Nő ként talán néha könnyebb az ilyesmi. De nem mindig!
2012. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Akármeddig. Semeddig. Emberfüggő.

Most épp 2 éve bírom, de volt 4 év is. Illetve ez így rossz megfogalmazás, mert nem volt mit kibírni. Ez volt, és pont. Különösebben nem érdekelt.

2012. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én nehezen bírom. Nekem kell valamilyen szintű társaság. Ha nem párkapcsolat akkor egy barátnő a szomszéd lakásban/szobában. Szex? Hát igen azt az ember megoldja, de valahogy mikor olyan volt, h most lehetett volna alkalmi vagy baráti szex megtorpantam nem nekem való az. Ahhoz nagyon jól kellene kinéznie egy férfinak, de olyannal nem találkoztam.

24/N

2012. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor már nem bírja az ember, akkor jön el az, hogy belemegy egy kompromisszumos kapcsolatba, amiben talán nem lesz igazán boldog, de legalább nem lesz egyedül. Mindenkinél más, hogy mennyi idő után jön el ez az idő - van, aki pár hetet sem bír ki egyedül, van, aki akár évtizedekig is elvegetálgat.
2012. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kapcsolat, amiben nem kell kompromisszum. Inkább akkor fogja fel az ember, hogy nem válogathat egész életében, és nem érdemes keresni a tökéletes párt, mert nem létezik.
2012. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37 éve bírom. Jónak nem jó, sőt igen rossz, de nem haltam bele...
2012. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem lesz igazán boldog, de legalább nem lesz egyedül"

Inkább leszek boldog egyedül, mint boldogtalan valaki mellett, ezzel boldogtalanná téve a másikat is! Ha valaki ennyire nem akar egyedül lenni, vegyen kutyát, macskát, papagájt, szerezzen lakótársat, vagy csak legyenek barátai.

2012. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akármeddig.Én kb 2,5-3 évig bírtam úgy,hogy végigszenvedtem az egészet.
2012. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!