Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet egy kapcsolatban bírni szex nélkül? Tegyük mondjuk fel, hogy két ember elhatározza, hogy nem akar lefeküdni x-ig (pl. : házasság vagy akármi).

Figyelt kérdés

Ez egy elméleti kérdés, kérlek NE írjatok arról, hogy szerintetek miért jó vagy rossz ha a házasság előtt nincs szex!


Az érdekelne, hogy kinek mi a véleménye, hogy ezt meddig lehet bírni, esetleg ismer példát a helyzetre, vagy saját tapasztalat alapján meddig bírta, illetve mióta bírja? Ha gondoljátok hozzá lehet tenni, hogy pl szüzesség hogy változtatna a dolgon, mert szerintem befolyásolja, hogy az illetők szüzek-e.


Azt is írhatjátok, hogy ti meddig bírnátok ki ha ilyen helyzetbe kerülnétek (tegyük fel, hogy a párotok is partner ebben, és nem zsigerből ellenzi).


2012. márc. 27. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
pár nap, semmi értelme várni vele 21L
2012. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
haverom másfél éve vár a cdsajra, mert a lány dagi és nincs megelégedve magával
2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szüzek-e mert ha igen akkor könnyebb hosszabb ideig lehet bírni. De ha nem, akkor tudják h mi a jó és nehéz megvonni magadtól a jót !
2012. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez érdekes volt. A barátom nem volt szűz, de elítéli a házasság előtti szexet én pedig nem ítélem el és szűz voltam. Remélem érzékelhető itt egy kis ellentmondás :D

Szerintem fölösleges ez a házasság előtti no-szex dolog, mert a szeretkezés az életnek természetes velejárója. Persze nem kell mindenkivel folyton, mert az undorító, de ha rendes párkapcsolatban élsz akkor miért ne? :)

Amúgy hamar megdőlt az, hogy nem szexelünk házasságig. Nem bírtuk ki :)

2012. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es

mennyi idő volt ez?

2012. márc. 27. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan maradj szuz a hazassagodig. ha ugy erzed ez a helyes. ismerek embereket akik suzek voltak amikor osszehazasodtak (fiu 28, lany 22) de bevallom szerintem a kozeput a jarhato, az is-is.
2012. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en nem birnam sokaig mivel ha valakit szeretek akkor azt kivanom is. le lehet mondani a fizikai vonzalomrol es a kej iranti vagyrol, de ketlem hogy teljesen hatat lehet fordittani neki. es mi van akkor ha megcsokolod ot? mi lessz ha megsimogat? minden cselekedetbol megprobalod kiuzni a vagyat? miert?! ez olyan mint a puliszka so nelkul... IZTELEN.
2012. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 David82 ***** válasza:
Lehet szex nélkül élni, de az olyan együttlétnek nincs értelme. Csak ha nagyon vallásosak, és esküvő előtt nem akarnak lefeküdni.
2013. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!