Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan "hatoljak be", mi a...

Hogyan "hatoljak be", mi a legjobb módszer/póz ha mind ketten szüzek vagyunk?

Figyelt kérdés

Egyszer már próbálkoztunk de képtelen voltam behatolni...nem találtam a hüvely nyílást, nem tudtam bedugni.

A sok próbától annyira szarul éreztem magam, hogy egy idő után le is lankadtam. (mondjuk az este előtt 6 órával maszturbáltam és alkoholt is ittam, ez nem tudom mennyire befolyásolja)

van valami jó tippetek mert már nagyon szeretnénk, hogy öszzejöjjön?


2013. júl. 2. 10:50
1 2
 11/13 Sudribunkó ***** válasza:
24%

Na jó figyelj és tanulj;

Egy korod béli (vélhetőleg szűz) lánykának még elég szűk a luka. Tehát kövesd az alábbi lépéseket;

1. Vegyél öklözőzsírt. Minimum egy diszperzites vödör kiszereléssel. (a chili kivonatos a cool)

2. Kenegesd be vele mindkét kezed, cca. vállig.

3. Egy hirtelen mozdulattal dugd fel az egyik kezed csuklóig a lánynak.

4. Ismételd meg a mozdulatot a másik kezeddel, majd hatolj be könyékig, majd vállig.

5. Ezek után dugd a kezeid mellé a pecsed.

6. Húzd ki a kezeidet és kezdjetek el dugni!

2013. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Először izgasd fel a száddal és ujjazd egy kicsit, hogy kitáguljon. A barátnőd legyen alul, és ha neked nem sikerül betenni, kérd meg, hogy segítsen behelyezni. Nekem lányként úgy volt jó, hogy minél magasabbra felhúztam a combjaim. Így könnyebb volt berakni.
2013. júl. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 es jol mondja, bar en pillanatragasztot javasolnek neki es videora is kell venni, kulonben szifiliszt kaptok!!


nekem baratnomnel elsore tenyleg volt egy kisebb akadozas, nem tul veszes, de en szuz lannyal nem voltam.

2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!