Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal de nagyon meg bantam es vissza akarom kapni o aztmondja h leakarja zarni vegleg am 3eve vagyunk/voltunk eggyut. Mit tegyek? Pasik irjatok szerintetek ilyenkor mi a legjobb modszer?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tartsd tiszteletben a döntését és,hagyd elmenni.Valószínűleg már nem szeret,keress magadnak mást.
2013. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit.Ez már veszett fejsze nyele...Ne süllyedj le csak azért,hogy visszakapd,mert akár képes lesz arra,hogy kihasználja és még nagyobb fájdalmat okozna
2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítottál, hát így jártál. Ezért kéne előbb gondolkozni, csak aztán cselekedni. Mostmár tartsd tiszteletben a döntését, hogy nem akar veled lenni.
2013. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondom azt, hogy felejtsd el mert hasonló helzetben vagyok hónapokon át "futottam" az exem iránt de nem jártam sikerrel. Ezek elég súlyos szavak a szájából. Amit tehetsz az most annyi, hogy vársz. Nem szabad zaklatni mert csak távolabb taszitod. Meg kell várni mig megnyugszik, lehiggad eltelik egy kis idő és meg kell keresni. Nála a labda, ha esetleg meggondolná magát később tudja, hogy Te várod. Ha már eltelt egy kis idő a normális ismerősi, akár baráti viszont kialakitására, fenntartására kell törekedni, mert azzal még tudsz hatni rá. Ha ő ebbe partner lesz. Viszont ha talál közben mást akkor tényleg felejtsd el inkább :( Sok sikert!!
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha volt valami probléma a viselkedéseddel azt sürgősen hagyd el. Úgy, hogy ő is lássa, tapasztalja. Bizonyitani kell, rengeteget. Akkor talán lesz esélyed. Fenn kell tartani vagy felkelteni a figyelmét az érdeklődését. Új külső, szexi ruhák vidám mosolygós bulizós képek. Az önsajnálat és a szomorú idézetek tilosak ha facen vagy!! Olyanná kell visszaváltoznod amilyennek szeretett. Amilyen a kapcsolat elején vagy akkor voltál, amikor még boldogok voltatok. A problémás dolgokat pedig messze magad mögött hagyni. Csak így lesz esélyed ha lesz mert a jelenlegi énedből már nem kér többet. Irj rá pár hónap múlva (vadonatúj dögös profilképpel) hogy mi újság hogy van hogy mennek a dolgai. Nagyon megbántad a dolgokat és még mindig nagyon szereted. Addig pedig hagyd békén, had ülepedjen a dolog a távolsággal elkezdesz majd neki hiányozni.
2013. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha már így döntöttél, hagyd békén! Nem jó ez a huzavona neki sem, előtte gondolkodtál volna. Lehet, hogy most rosszul esik amit mondok, de voltam ilyen helyzetben, eldobott, majd visszajött volna, de akkor sem volt annyira biztos benne. Most mással van, na ennyire kellettem én neki!

Szóval hagyd békén, már egyszer megbántottad, ne kínozd tovább!

2013. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!