Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem meg csalt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meg csalt a párom! Hogyan szembesítsem? Melyik a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom és éreztem is már jó pár hónappal ezelőtt.Nem tudom mit csináljak és hogyan adjam be,valahol hibásnak érzem magam is,de egyszerűen az önérzetem miatt is rossz az egész,nem tudom hogyan fogjak hozzá.?Haragszom is rá meg nem is,mert tudom hogy é is hibás vagyok,nem tudom mit csináljak,itt szenvedek és gyötrődöm,ezek után hogyan feküdjünk le egymással és hogyan érjünk egymáshoz?Még azt is tudom hogy szám szerint 4-szer feküdtek le...Az a baj hogy nagyon szeretem és szerintem ő is,érzem látom rajta hogy szenved valami miatt,látom rajta a bűntudatot.Én is szenvedek mert nem merem szembesíteni és nem azért mert nem mondja meg,hanem azért mert félek hogy elveszítjük egymást,hibás voltam én is,jól tudom...nem tudom mit tegyek,még ennek ellenére is nagyon szeretem.
2012. febr. 29. 12:50
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Kerülgetjük egymást és már szinte szerintem mind ketten tudjuk miről van szó.Látom hogy annyira mondana valamit..úgy sajnálom nem tudom mit tegyek.Nagyon szeretem,ő is engem tudom,látom rajta hogy nagyon nyomja a lelkét.
2012. febr. 29. 12:56
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Sürgősen üljetek le megbeszélni!!! ha valóban érzed, hogy Ő is szeret, akkor neked (is) kell segítened kihozni ebből a spirálból.

Tudom rettenetes érzés, ellökni, és megtartani egyszerre.

A szívedre halgass, ha vissza akarod kapni.

Csupa megalkuvás ez qrva élet, de én már 40 év házassság mögött vagyok, és most vén fejjel is azt mondom megérte ...

Sok sok fájdalom, de jönnek még szép napok:)))

2012. febr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg két felnőtt emberhez méltóan, vagy váljatok el és folytassa ki ki külön-külön.
2012. febr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket el kéne mondanod neki is. Hogy tudod, mit tett, és tudod, hogy te is hibás vagy, és beszéljétek meg, mert nem akarod elveszíteni. Bár nagyon nem értem, mert ha négyszer lefeküdt mással, az már furcsa. Egyszer még azt mondom, hogy hibázhat az ember, és akkor még a bűntudat is érthető, de négy alkalom az már nem véletlen. Viszont ha tényleg szeretitek egymást, akkor semmiképp ne várj a beszélgetéssel, mert annál rosszabb lesz. Üljetek le, és beszéljétek át. Egyből jobban fogod magad te is érezni. Kitaláljátok, hogy hogyan tovább, és ha együtt maradtok, újra kell kezdeni, tiszta lappal. Nem könnyű, de ha tényleg nagy a szerelem, akkor sikerülni fog. De nagyon fontos, hogy mindig mindent beszéljetek meg, és ezt tudatosítsd benne is. Sokszor az vezet a megcsaláshoz, és a kapcsolat végéhez, hogy nincs megfelelő kommunikáció. Nagyon drukkolok neked!
2012. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Még sajnálnám is szegény párodat ha 1*tette volna meg de igy?...Gondolj már bele 1szer még megbotlik az ember,na de 4szer...

Szeresd igy ahogy van legyen ő az áldozat mert kinozza a büntudat..elmondja hogy igen megtette megkönyebbül,te megbocsájtasz és ha majd ujra észreveszed rajta hogy megint szenved akkor ujra kezdődik elölröl az egész.

2012. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

ma 12:59


Igen érzem,tudom hogy szeret,megbánta szerintem.Nem tudom mit csináljak,most az a baj hogy egy hétig nem leszek otthon,de valaki mindig hív rejtett számról,tudom hogy ő az és a hangomat akarja hallani,érzi ő is hogy érzem mi a helyzet.

2012. febr. 29. 13:02
 7/33 anonim ***** válasza:
Le kell ülnötök megbeszélni. Sokáig nem működik, hogy így kerülgetitek egymást. Te miben érzed magad hibásnak?
2012. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes felfogásod van.."félek hogy elveszítjük egymást"


Ha neked egy ilyen ember kell, aki szeretőt tart melletted és röhög a hátad mögött, akkor nem kell félned, h elveszíted, mert nem vesztessz vele sokat..Sőőt.


Ne legyél földhözragadt. Ez már elmúlt, kész, nem kell erőltetni. Váljatok el, kerestek egy másik társat (lehet ő megállapodik a szeretője mellett), mindenkinek jobb lesz.

2012. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
azért nem akarom hogy szenvedjen mert tudom hogy én is hibás vagyok valahol,mindig két ember kell hozzá azt is tudom.de ugyanakkor eszembe jutott nekem is hogy 4-szer megtette.Mert ha egyszer kétszer akkor még ok.
2012. febr. 29. 13:05
 10/33 anonim ***** válasza:
Ha együtt akartok maradni, ez a szükséges beszélgetés- "szembesítés" NE legyen olyan, mint egy rendőri kínvallatás..
2012. febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!