Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Találhatok valaha szűz lányt...

Találhatok valaha szűz lányt a mai világban 28 évesen?

Figyelt kérdés
Nekem fontos, hogy a lány szűz legyen. Nem tudnék olyan lánnyal lenni, akit már más férfi érintett, egyszerűen undorodnék tőle. Az a lány CSAK az enyém legyen és az is maradjon
2013. júl. 2. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Önző beteg fsz vagy. És majd ha találsz is, majd olyan lesz, amilyet már írtak. Egy becsavarodott, pszichiáterhez járó idegroncs. Pont mint te. Nyehhehe
2013. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 madaraszi válasza:
11%
Már hogyne találhatnál. Az igaz, hogy nincs sok nő, aki bevállalja, de ismerek vagy tucatot. Van pár köztük, aki tényleg görcsösen prűd is, de a többségük abszolút felszabadult és vidám, jó velük együtt lenni, szimplán elveik vannak. És házasság előtt nem. Mondanom se kell, hogy keresztény/vallásos közösségekbe érdemes elmenni.
2013. júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
35%

Ahogy már írták maximum a 13 évesek körül , de bizony büntetik ;)

Tudod a fajtánk kihalóban van, már most 19 évesen ritka példány vagyok nem hogy 28 :D:D:D:DDDDD

Amúgy szerintem add fel, de ha ennyire fontos azért tudd hogy a sitten sem szeretik a pedofilokat....

2013. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sudribunkó ***** válasza:
100%
És téged érintett már meg más lány?
2013. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szűz lány??? több síkosító fog kelleni, az meg drága!
2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!