Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lázadtam tiniként. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lázadtam tiniként. Lesz így valaha párkapcsolatban részem?

Figyelt kérdés

Elsőre összefüggéstelennek tűnik ez a két dolog, ezért kell most megmagyarázzam. 20 éves vagyok. Életemben nem voltam diszkóban, nem cigiztem, nem ittam (na jó 1x-2x), részeg sem voltam, nem hánytam a részegségtől, nem szexeltem, nem veszekedtem a szüleimmel komolyabban, jól tanultam, úgymond "kedves, aranyos fiú" voltam. Voltak, vannak barátaim.


Úgy érzem, amikor valaki azt írja, hogy 13-14 éves korában elveszíti a szüzességét, meg közben persze hétvégenként 3-szor hány legalább a piától, meg a közös tábortüzezések, stb... akkor legbelül sírok.

ebből kimaradtam, nem jöhet vissza soha többé. És az igazán jó nők mind függetlenek a szüleitől, "bölcsek" olyan szempontból, hogy megtapasztalták amit meg kellett, így boldogan képesek megállapodni, felelősséget vállalni, családot alapítani.


Aki lázadt az valahogy a talpára esett. Alfa lett belőle, vagy igazi nő.

Én már nem is lehetek igazán jó pasi, mert már nincs miért lázadjak.20f



2013. jún. 15. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Namindegy..

Ez úgy hülyeség ahogy van.

2013. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem érzed át. hogyan is lehetne? hiszen minden tini lázad...
2013. jún. 15. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről,20 éves vagy. Én 17 évesem vetettem bele magam az éjszakai életbe,és nem maradtam le semmiről.
2013. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
NEM KÉSTÉL LE SEMMIRŐL Vágj bele!(nem cigire, drogozásra gondoltam... BULIZZ, jó móka! :))
2013. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írsz, alaptalanok a következtetéseid.

Hasonló voltam és azóta sem züllöttem, de a nőkkel sosem volt gondom.

A jó nők persze, hogy függetlenek a szüleiktől, hiszen már legalább 25-30 évesek. A fiatalabb legfeljebb megjátsszák a nagy függetlenséget és nagy nőséget.

2013. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CoortezFan válasza:

szívemből szóltál. én is pont ettől tartok.

18 / L

2013. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled kérdező :(
2013. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem semmirõl se maradtál le énse vagyok az a nagy bulizós kivéve ha a haverok el nem rángatnak (egy évbe kb 1 szer sikerül :D)..és az hogy manapság 13 évesen a kis taknyosok nem szüzek az az õ bajuk...a túl korán kezdett nemi élet a méhnyakrákot elõsegìti....szval azt akartam kihozni a dologból hogy tényleg ráérsz még...
2013. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ú, nem, esélyed sincs.
2013. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp érzek. Elmúltam 22, nem volt még dolgom nővel (max egy kis smaciig jutottunk), alig járok el bulizni (akkor is legfeljebb a haverokkal vagyok, és hát nem mondanám hogy csajozós banda vagyunk, max részegedünk egyet).

Viszont érzem, hogy egy hosszútávú kapcsolat még nagyon nem hiányzik, és egyébként minden rendben az életemmel, vannak haverok, van munkám, szeretem is csinálni, nemsoká készülök autót venni (saját erőből), sportolok is egy keveset, vannak hobbijaim...

De mégis... hiányérzetem van néha (ahogy a kérdezőnek is) és úgy érzem sok mindenről lemaradtam (már most!).

2013. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!