Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexelnem kellett volna vele?...

Szexelnem kellett volna vele? Szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik már hogy valaki szeressen. Találkozgattam egy sráccal, el voltunk egymással de olyan nagy érzelmek nem voltak tőle. Inkább nagyon tudott rám hatni a "szerelmi" vallomásaival, de valami hiányzott. Gondolom megdu*gott volna azért ha úgy alakul. Szóval én már nagyon akartam hogy legyen valakim aki szeret, meg azért a szexre is vágytam már. De nekem azért 6 találkozásnál több kell ahhoz hogy szexeljek, tudom mai világban 6 tali rengeteg, de én ilyen vagyok. És ki is dobott. Most meg már bánom hogy másként kellett volna csinálnom a dolgokat.
2013. júl. 5. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudod milyen érzelmek nélkül szexelni, elmondom: sehol sincs ahhoz képest, ha egy olyannal szexel, aki iránt érzel valamit.


Az én személyes véleményem: ha én párkapcsolatra szeretnék valakit, és érzem, hogy még kialakulóban vannak a dolgok, akkor nem hagyom annyiban 6 alkalom után, főleg nem kezdek el szerelmi vallomásokat mondogatni, hogy előrébb jussak, a szexhez. Az, hogy dobott téged az neked megerősítésként kellett volna szolgáljon, hogy jól cselekedtél, nem adta be a derekadat.


Ha ő ennyitől elhátrál, az nekem arra utal, hogy neki inkább a fő cél az volt, hogy találjon valakit akivel szexelhet, nem pedig az, hogy szeressék őt.

Gondolom te ezt érezted meg.

2013. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha szexeltél volna vele, akkor is kidobott volna. Mondani könnyű, hogy szeretlek. De ahogy mondani szoktát, bizonyíték kell, nem ígéret. A bizonyíték a tettek. Soha ne a szavaknak higgy!!! Majd ha a tetteiből látszik, hogy szeret, akkor szexelhetsz vele. Abból, hogy kidobott, látszik, hogy hazudott.

Ilyen egyszerű.

2013. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem éreztem meg. Vagyis éreztem hogy nem akar engem úgy igazán, hogy ez nem az igazi amit csinál. De már annyira akartam valakit, őt, hogy nem érdekelt. Elkezdtem kaparni utána, meg tisztára megalázkodtam hogy folytassuk a találkozásokat, erre azt mondta hogy nem. Ő már nem akarja, és rá pár nappal egy csaj közös képeket rakott ki róla ahogy fekszenek összebújva egy ágyon... Szóval lett neki másik csaj, és gondolom vele hamar eljutott a szexig is. Együtt is járnak. De azért bánt, mert ha én is lazább vagyok vele, akkor lehet velem járna most nem azzal.


Igaz a csaj bőven nem szűz már. Sőt, régen jártak is 1 évig.

2013. júl. 5. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, bevallom én is annyi mindent mondogattam már bizonyos lányoknak, hogy ezt meg csinálom neki, illetve az érzelmeimről is hazudtam, hogy előrébb jussak A-ból B-be, vagy csak helyben maradjak. Aztán nem éreztem jól magam, és lekoptattam őket, az ígéreteim meg félbe maradtak.


Hogy őszinte legyek, főleg egy párkapcsolat elején, ne nagyon higgy az ilyen vallomásoknak, meg ígéreteknek, hogy így lesz, meg az lesz, ezt fogjuk csinálni, mert elég nagy a valószínűség rá, hogy nem úgy lesz/van.

2013. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, ő is olyanokat mondott hogy ejj...Mondott, írt. Még meg vannak a faces beszélgetéseink meg sms-ek valamelyik nap átfutottam rajtuk hogy most én voltam-e a hülye hogy azt hittem akar engem, és nem. Tényleg olyan dolgokat mondott.

Csak mikor egyik napról a másikra lekoptat nem értem...Sőt, egyik percről a másikra. Reggel még váltottunk pár üzenetet, kis cuki volt (drágám hiányzol, remélem ráérsz délután találkozni) és nem jött össze a tali, mert neki más dolga lett hirtelen ami nem első eset, én meg megkérdeztem hogy "Most te végülis mit akarsz? Mert semmi értelme így ennek úgy érzem" na erre elküldött a búsba meg hogy én milyen vagyok, neki nem kell ilyen nő. És én erzem magam sz*rul mai napig :(

2013. júl. 5. 08:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te!


Egyrészről, te nem őt akartad szerintem, hanem csak elveszteni a szüzességedet, görcsösen akarni valamit, meg már rég rossz.


A másik dolog, 1-2 nap alatt összejönni valakivel azután, hogy dobott téged, az csak tudod hogy lehetséges? Hogy már aközben is kavart a lánnyal, hogy veled volt.


Gondolom a lány féltékeny lett és kapott az alkalmon, a csávókánk meg azért kezdett el szerelmi vallomásokat kántálni, mert szerette volna ha megvagy neki, mielőtt elhúz a csajhoz.


Neked tényleg nem tűnt fel, nem volt egy kicsit gyanús?

Hidd el ez így történt, , velem is csináltak ilyet, többször is.


Arra kellettem, hogy féltékennyé tegyek valakit, amikor már sikerült kalap kabát.

Nincs olyan, hogy csak úgy 1-2 nap alatt felszedek valakit és az ágyában fotózkodom, hogy aztán kirakja facebookra.

2013. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg a maga tény, hogy sietősen távozott is arra utal, hogy sietett vissza csajhoz.
2013. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna másképp csinálni semmit sem. A srác egy idióta állat, nem szeretett téged, és ezt te is megérezted (" el voltunk egymással de olyan nagy érzelmek nem voltak tőle. Inkább nagyon tudott rám hatni a "szerelmi" vallomásaival, de valami hiányzott.").


6 tali után a szex még iszonyatosan korai, főleg úgy, hogy gondolom 16-7 lehetsz maximum. Inkább örülj neki, hogy nem egy ilyen tahóval történt az 1. alkalom. Nem tudom, milyen lelkesítő dolgot tudnék írni, mert tapasztalatból tudom, hogy a motivációs dumák ilyenkor semmit sem segítenek, de azért fel a fejjel, próbáld meg elfelejteni ezt a hülyét, és biztos hogy találsz majd olyat, aki szeretni fog :-)

2013. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6 találkozás SEMMI, még a mai világban is, szerintem. Aki ennyi idő alatt szerelmi vallomásokkal "zaklat", az vagy infantilis, vagy csak d*gni akar, egyik sem tetszene.
2013. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!