Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnomnek elvettem a...

A baratnomnek elvettem a szuzeseget. Gumi nelkul csinaltuk de nemlett terhes. Ma vettunk tesztet es negativ lett. De mar 1 hete meg kellett volna jonni a havijanak. De semmi. Ez normalis? Az elso alkalom utan szokott kesni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. De lehet stressztől vagy időjárás-változástól is, hogy késik.
2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" Ez normalis?"


"Gumi nelkul csinaltuk"


Nem, nem normális, felelőtlen taknyos idióták vagytok...

2013. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ó Isten adja hogy terhes legyen, csak hogy tanulj egy kis felelősséget te szánalmas ....
2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
normalisan valaszoljatok. a tobbi nem erdekell. es az se lenne baj ha terhes lenne. es 19 vagyok o meg 18. 2 honap mulva 19 lessz o is. es mar eljegyeztem. csak felek h valami baja lett h enyit kesik a havija. pls. a kerdesre valaszoljatok.
2013. júl. 1. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Most vetted el a szüzességét, de már el volt jegyezve? :O


Bármitől késhet, sőt, hiába lett negatív a teszt, az se feltétlen kizárható, néha "álnegatívat" mutat. Jó lenne tudni, mikor történt az aktus.

2013. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

12 napja biztonsag kedveert 4 tesztet vettem. mind negativ.

igen mert azt mondta h csak akkor fekszik le velem ha eljegyzem. en meg vartam mert nagyon szeretem.

2013. júl. 1. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Titeket hatosagilag be kene tiltani, annyira hulyek vagytok...
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első teszttel két hetet várni kell.
2013. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy hetest vettem
2013. júl. 2. 06:46
 10/12 anonim válasza:

Szia! A legjobb barátnőm ugyanígy volt, mikor elvesztette a szüzességét! Ez teljesen normális, mert a szervezet hormonháztartása megváltozik a szex hatására. Ja...és a teszthez minimum 2 hétnek el kell telnie az aktustól számítva ahhoz hogy kimutasson bármit is.

Csak egy jótanács! --> Legközelebb használjatok gumit, ha nem akartok gyereket nevelni, vagy esetleg abortuszt! ;)

2013. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!