Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem...

Elvesztettem a szüzességem egy 57 éves nővel. Én 25/F vagyok. Korombeli csajjal kellett volna?

Figyelt kérdés

Vonaton ismerkedtem meg vele. 1 fülkébe ültünk, és elkezdtünk beszélgetni. Nekem elsőre megtetszett, gondoltam milyen szép 40-es nő. Egy városban lakunk, úgyhogy mikor leszálltunk beültünk egy kávézóba. Utána hazakísértem, és behívott...és hát megtörtént. Egész éjjel szeretkeztünk.

Valami eszméletlenül jó volt. Egy kicsit korán elsültem, de utána folytattam. Mikor mondta hány éves nem hittem el.

Ez a kapcsolat 1 hete tart és minden nap szeretkezünk egy jót. de bennem az hogy 32 évvel idősebb nálam !

mondjam neki hogy hagyjuk abba ?

őneki a gyerekei más városban élnek, férjétől elvált.


2012. dec. 8. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szüleinek bemutatni majd a temetőbe fog vinni. XD

Baj van a világgal.

2012. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25 vagy, épp ideje volt már.
2012. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fke ***** válasza:

nem kell nagydobra verni azt kész. sztem ne parázz ezen, elmész a nőhöz gyakorolni, neki is jó, mert megdugja egy fiatal srác, neked is mert dughatsz.


Csak azért szögezd le, hogy ez nem kapcsolat, hanem csak szeretők vagytok (lefogadom, hogy a nő is így gondolja).

2012. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi,ha jól érzitek magatokat,legalább tapasztalt nővel vagy,aki megtanít! Csináljátok ameddig jól esik,egyszer élünk!
2012. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs előírás, hogy kivel kellett volna ennek megtörténnie. Neked ő volt.

Szerintem túl sokat képzelsz ebbe a kapcsolatba. Nem aggódj e miatt. Ő már nem akar férjet magának, nem akar gyereket. Ő csak arra tart téged, amit a megismerkedésetek után egy-két órával meg is tett veled. Amíg jó neked csináld, ha már kínos állj le. Nem fog hisztizni, fogadjunk. De addig is kérdezz tőle folyamatosan, hogy mit hogyan csinálj s tanulj, mert ebből nagyon sokat profitálhatsz a következő csajodnál.

2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia! Nincs ezzel semmi gond, főleg, ha neked is jó volt és kívántad a nőt. Én meg prostival vesztettem egy fullos kezdővel, elvileg 18 éves volt és én is csak örülni tudok annak, hogy megtettem 21 évesen. Ha nem megyek el még ma is szűz lennék,neked legalább még pénzedbe sem került. :D
2012. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem abba képzelnek sokat, h gáz ha szűz marad valaki. Csak azért lefeküdni valakivel, h elmondhasd már nem vagy szűz hát.. ennyi erővel kecskét is dughatnál.
2012. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 es a szívemből szólt!


büszke lehetsz magadra, szerintem ez maradjon örök titok, mert a jövendőbelid biztos eldobja az agyát ha ezt megtudja

2012. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát haver...LEGENDA VAGY!!! :D
2012. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne mi dontsük már el. Te hogy érzed? Csak szex, vagy mástis szeretnél tőle? Egy dolog,ha vele maradsz, nem lehet gyereked tőle. Szerintem egy veled egy időssel kéne lenned, de nem ez határozza meg hogy mit gondolok.
2012. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!