Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasimmal mindketten szüzek...

A pasimmal mindketten szüzek vagyunk. Ha elveszítenénk nekem nagyon fájna? Mármint h ő se tapasztalt meg ilyenek.

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát pont azért szokott legalább az egyik fél tapasztaltabb lenni, hogy legalább 1 valaki tudja mit kell tenni.

Valószínűleg nem igazán lesz élvezetes ahhoz képest, hogy egy többet látottal milyen lenne.

Ha egyáltalán össze jön elsőre.

2013. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a pasid tudja, hogy szűz vagy nyugi ő már utána nézett a dolgoknak, szóval nem.
2013. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Általában két szűz ember első alkalommal nem túl jó párosítás. A fájdalom csak részben függ a tapasztaltságtól, de ha egyébként is fájna, akkor egy tapasztalatlan fiúval biztos, hogy jobban fog. Amikor elvesztettem, én is szűz lánnyal voltam, fájt is neki sajnos. Azután voltam többször szűz lánnyal és nekik nem (vagy sokkal kevésbé).
2013. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Mi mindketten szüzek voltunk, és nagyon jó volt az első..

Mondjuk mi már egy kis tapasztalatot szereztünk, előtte hónapokig volt petting, már tudtuk, hogy kell közelednünk a másikhoz, hogy élvezze. Nem bénáztunk.

Amúgy nem attól függ szerintem a fájdalom, hogy a párod szűz-e. Nekem pl. nagyon picit kellemetlen volt csak a legeleje, utána már élveztem. :D

2013. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!