Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a baj? Elmenjek...

Mi lehet a baj? Elmenjek nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
Nem reg vesztettem el es iszonyatosan fajt annyira h a sraccal nemtudtuk tovabb csinalni.Folyasom is van mostanaban es az egyik baratnom azt mondta h ez nemnormali s de en kulonosebben nem veszek eszre semmi furcsasagon.menstruaciom nem kesik normalis.Viszont mostanaban szedulok es hanyingerem volt a buszon bar amugy olvastam rajta es azert. Szerintetekez mit jelent?vagy csak pszihesen vonzom be ezt?

2013. júl. 2. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
minden oké! szuszá! :)
2013. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha vedekeztetek no para:) ha nem akkor 80% h nem vagy terhes mert megjott:)
2013. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Peldaul ma egesz nap hanyingerem volt es fajt a hasam,de akkor remelm h ez csak egy kis gyomorrobtas. Viszont a stresszeles miatt sem mulik nagyon. Amugy par napja tortent a szuzesseg elvesztese ugyhogy a menszesz majd jovoheten lesz.
2013. júl. 2. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én, a te helyedben, szólnék egy olyan személynek, aki jobban ért ehhez (családtagok, közeli felnöttek)! Lehet, hogy csak kissé ideges vagy, akkor no para. De ha valami baj van, akkor ebből komoly gondok adódhatnak! Orvostanhallgató vagyok, szóval szerintem szólj valakinek!
2013. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de nem terhes ha vedekeztek.:) elveszitette a szuzeseget ez neki uj elmeny:) igy felborult a hormon rendszere es kezd helyre allni:) igy reagal a szervezete a valotzasra:)
2013. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sudribunkó ***** válasza:
50%

1. a gyakorikerdesek.hu helyett egy nőgyógyászt kérdezgess!

2. kapcsold be a helyesírás ellenőrzést a gépen!

2013. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!