Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok! (Es fiuk. ) Az normali...

Lanyok! (Es fiuk. ) Az normalis hogy nekem mikor megprobaltam elveszteni a szuzessegemet a baratommal mar akkor is nagyon fajt mikor kb epp hogy a makkja volt bent? Es nem is extrem vastag vagy valami, normalisan vastag de megis.

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 23:29
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
63%

Lehet, de legalább nem bąszott és nem lett véletlenül terhes. :D Ja, és nem fájt a pinája! XDD #grat

#nagylány

#janem:$

2013. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

Te valami k*rrvajelölt vagy.

De annak is rossz vagy.

2013. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mert en veletlenul terhes lettem..:D omg meg jo h ilyen okosak vagytok:D legkozelebb inkabb ne magatokbol induljatok ki :D
2013. júl. 8. 20:09
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkinek a maga dolga eldönteni, hogy mikor akarja elveszíteni a szüzességét. Ha korainak ítéli meg, akkor még vár, ha belevág 15 évesen, lehet, hogy megbánja, de ez mind az Ő dolog. Senkinek sincs joga ítélkezni a másik felett, miután nincsen tiszta ember. Mindenkire ragadt már valami mocsok, hazugság, csalás, tiszteletlenség stb. A kérdés pedig nem arról szólt, hogy ki ítéli el ezért vagy ki nem.
2013. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ja es #11 #nyomorek :''D senki se kivancsi rad:D #12 rad se
2013. júl. 8. 20:10
 16/25 A kérdező kommentje:
Koszonom #14 a normalis kommentet az elozokkel ellentetben :)
2013. júl. 8. 20:12
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántásból mondom de szerintem szellemileg nem vagy rá elég érett. Az is nagyon sokat számít.
2013. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Miert gondolod? Ennyibol nem igazan lehet megismerni az embert, primitiv kommentre primitiv valaszt kapott..
2013. júl. 8. 21:59
 19/25 anonim válasza:
Jesszus ... Ha olvastál volna kicsit , nem pedig azt tervezed ,hogy lefekszel tudatlanul a barátoddal ,akkor tudnád ,hogy az esetek nagy részében fáj a nőnek az első .. persze ez nem minden esetben igaz , azt még meg kell jegyeznem ,hogy akik ilyen neked " negatívnak " számító kommenteket írtak , azt akarták veled tudatni , hogy előbb nőjj fel , és ismerd meg magad , mielőtt olyanba vágsz bele, amit igazából te se tudod hogy s mint lesz ..
2013. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kedves #19 kepzeld tudom hogy faj az elso de nekem kibirhatatlan volt. Ha azok a kommentek nem negativak akkor mi masok? Szerintem ha mindketten akarjuk es mar tobb mint 1 eve vagyunk egyutt akkor igenis elfogadhato h lefekudjunk:'d
2013. júl. 9. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!