Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy pasinak, ha azt mondja...

Egy pasinak, ha azt mondja egy lány, h szűz, de igazából nem, akkor szex közben a pasinak fel fog tűnni, h a csajnak nem ő az első?

Figyelt kérdés

a sztori rémesen hosszú, és bonyolult. annyi a lényeg, amennyit fent leírtam. légyszi válaszoljatok, és hanyagoljatok az "egy kapcsolat alapja az őszinteség...stb) szöveggel, mert nem tudjátok az egész sztorit. köszönöm!

16/L



2013. júl. 12. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5 re ,akkor téged nem csináltak meg rendesen első alkalomra.
2013. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya hatol beléd először az ő látára, mikor dugnátok, akkor biztos nem.
2013. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. egy szűz lánynak azért fáj az első, én nem is élveztem, ezt nem tudom hogy tudod megjátszani...
2013. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire tapasztalt. Ha csak 1-2x szeretkezett, akkor még nagyon szűk és fáj neki és szerintem nem tűnik fel. Ha túl rutinosan mozog és semmitől nem riad vissza, vezet, az nagyon feltűnő, kb. 10 alkalom felett már biztos nem lehet eljátszani, bár hallottam én is "prosti legendákat", hogy hülyék a férfiak, mert 2x visszaműttették meg ilyesmi.
2013. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rájött vagy elmondtad neki?
2013. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És mi lenne az egész sztori? Miért nem árulod el egy anonim oldalon? Vagy ha nagyon cikinek érzed, akkor legalább privátban.
2013. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat alapja az őszinteség!
2013. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!