Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz az, hogy az idősebb szüz...

Igaz az, hogy az idősebb szüz férfiak jobb, ha eleinte nem annyira válogatósak?

Figyelt kérdés
20 év felett.
2013. jún. 17. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért nem válogat, mert nem teheti meg
2013. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a cél érdekében, jobb, ha nem finnyáskodnak
2013. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elején konkréten nem volt miből válogatni, most meg tényleg jobban tennék, ha alább adnának az igényeikből, mert
2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elküldtem véletlenül, szóval:

... a csajok akik eddig nem foglalkoztak velük ezután sem fognak.

2013. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valahogy úgy...
2013. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs a homlokukra írva hogy szüzek így aztán nyugodtan válogathatnak (amennyiben ők is adnak magukra).

Az meg hogy esetleg mégse kellenek sok lánynak az nem a szüzességük következménye hanem az önbizalomhiányé ami lerí róluk. A késői szüzesség az önbizalomhiány következménye és nem fordítva!

(Aki meg megint elkezdi a "Nincs BMW-m, stb. így hogy csajozzak, ne trollkodj mert amúgyis kaptad a mínuszt kapásból" szöveget az tehet egy szívességet).

2013. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként se kell válogatni.
2013. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem válogatósak? Mindig olyan nőre kell ráhajtani aki tetszik! Tetszésen belül sok csaj van éppen mikor milyen stílus a nyerő..abból válogathatnak! Hogy szűzek még meg senki sem tudja és soha senki sem fogja megtudni..mi ez a hülyeség, hogy látszik hogy szűz meg érződik az ágyban? Nálam anno a csaj azt hitte full tapasztalt vagyok pedig nem...pedig nem is voltam 20

20 felett meg már alapból feltételezik hogy az illető nem szűz így a kezdeti zavartságot betudják a kezdődő kapcsolatnak hiszen minden párkapcsolatnál össze kell csiszolódni, hiszen minden csaj más! Ez a szűz dolog csak a szüzek fejében nagy probléma amúgy ösztön az egész és jön magától! Válogassanak kedvükre és legyen önbizalmuk, mert saját maguk ellenségei ezzel a kib@szott kishitű felfogással - mások jobbak, én még szűz vagyok, nem tetszem a csajoknak- ha nem ilyeneken gondolkoznának hanem csajoznának már régen nem lennének szüzek!

2013. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne mástól akard megtudni. Amúgy meghalsz szex nélkül, amíg nem találsz olyan lányt, aki maximálisan jó neked? Ha nem, akkor minek feküdnél le olyannal, akihez nem vonzódsz?
2013. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

20 feletti szűz vagyok de annyit én is tudok: a lehető legrosszabb dolog csökkenteni az elvárásokat. Hiszen arról a potenciális partnerről beszélünk aki a lehető legközelebb fog állni hozzánk akkor már igenis legyünk válogatósak külsőre-belsőre! Adjunk már magunknak ennyi tiszteletet (és a másiknak azzal hogy nem használjuk ki őt, nem etetjük azzal hogy így szeretlek-úgy szeretlek miközben esetleg csak tapasztalatszerzés gyanánt - vagyis önös érdekből - vagyunk vele)

Csak az szokott megalkudni (és összességében még boldogtalanabbul élni mint szingliként) aki nem veszi a fáradtságot hogy önmagát fejlessze. És nekem nem egy szőke bombázó kell szilikonmellekkel viszont egy lécet akkor is meg kell ütnie és ez egy teljesen jogos elvárás.

2013. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!