Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adott egy ronda fiú. Melyik...

Adott egy ronda fiú. Melyik éri meg jobban? Egy biztos szex 15 ezerért egy prostival, vagy egy diszkós itatás több ezer ft-ért, plusz dumcsizás egy szép ribivel, de lehet hoppon maradsz?

Figyelt kérdés
Tehát ha megkapod a pénzedért a szexet, vagy lemész buliba és nagy nehezen a ronda arcoddal (sokan vagyunk így)sikerül a csajt arra bírni, hogy igyon (másként nem állna kötélnek soha sem)és táncoljon veled. A végén lehet meg csak kapsz egy csókot, semmi többet és lelép. Melyik éri meg jobban? A biztos szex, vagy a bizonytalan, ,,cserkelős" vadászat?
2013. júl. 19. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ, csak most megerősítésre vársz...
2013. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15k
2013. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor csak prostiktól számíthatsz még csókra is, nemhogy szexre.
2013. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A 15 ezres ajánlatot választom :D
2013. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

[link]

:)

amúgy ez egy mondás

Biztos van egy fok,ami azért tényleg.. de tudok olyan ismerősről,aki nem egy kifejezett férfi szépség és sok jó nője volt már..

2013. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a ,,fokkal szebb az ördögnél" szólás, már rég megdőlt. Régen igaz volt, sok nőnek volt ronda párja. Manapság elég csak kimenni az utcára és megnézni a 15-25 közötti korú párokat és 100 ból 70 fiú eléggé helyes, a maradék 30 meg átlagos. Egy igazán rondát sem láttam még az elmúlt 5 évben lánnyal.
2013. júl. 19. 08:44
 7/21 A kérdező kommentje:
Tegnap is a tesconál voltam és elment mellettem egy 197 centis, helyes arcú, rózsaszín pólós (azt hittem már nem kell az ilyen pólós srácok a lányoknak), szőrtelen szlovák srác. Olyan 21 lehetett durván. Mondom magamban, van Isten, nincs párja ennek a páwamadárnak. Aztán kijött a Tescoból és a 178 magas gyönyörű szép magyar csaja (legalábbis magyarul beszélt)már ott várta és egymásba karolva mentek venni egy lángost. Majd hátast dobtam, hogy ezeknek mindig van csajuk, nekem soha senkim. Nagyon rosszul esik ez.
2013. júl. 19. 08:48
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Miért tesz az téged boldoggá, ha a másiknak sincs barátnője? Szerintem inkább a jellemekkel vannak problémák, nem a külsőddel.
2013. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Tudod hogy szoktak mondani....ameddig penzed van addig senkinek se vagy csunya. :|
2013. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

15 k


Egyébként meg ne legyél már ennyire elkenődve.

Sok ronda pár látni azért, nem csak szépeket.

Majd neked is lesz. Mennyi idős vagy?

2013. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!