Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nézik le manapság a...

Miért nézik le manapság a szüzeket?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy bizonyos kor (legyen mondjuk 17) felett már "cikinek" számít, ha valaki még szűz? Meg elég sokan mondhatni lenézik, ha valaki még soha nem szexelt, pedig nem is tudják azt, hogy ennek pontosabban mi az oka, miért alakult így. A másik az, hogy ehhez senkinek semmi köze, mégis sokszor szinte központi téma egy társaságban, hogy ki kivel volt már és milyen volt, vagy ha még szűz vagy, akkor jönnek a kérdések, hogy mégis miért meg hogy.... és kb úgy néznek az emberre, mint egy ufóra, pedig mindenki volt szűz egyszer. Miért van ez? 19/L szintén szűz

2013. júl. 19. 16:55
 1/8 Cyklon ***** válasza:
77%
Mit érdekel mások véleménye? sokan azt hiszik,mert nem szüzek,akkor már nagy emberek :D
2013. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen adok mások véleményére, de azért ez egy idő után elég idegesítő...
2013. júl. 19. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem nézik le, de olvasgass:


[link]


[link]

2013. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, véletlenül kétszer toltam be ugyanazt a linket, ez lett volna a másik:


[link]

2013. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az emberek már csak ilyenek. Jó kis pletykának számít, ha XYról megtudjuk, hogy még szűz :) Vannak, akik kinevetnek ezért. Hát itt kezdődik a szánalom :) Nem kell velük foglalkozni...szerintem az megbecsülendő, ha egy lánynak , van annyi esze, tartása, önbecsülése, hogy megvárja azt a fiút, akit megérdemel :).. És nem az első jöttmenttel gyorsan "túl akar esni rajta"...


17/L - szűztársad :D

2013. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ciki, ha nem kellesz senkinek. Ha van komoly kapcsolatod és mellette MÉG szűz vagy, az nem gáz.
2013. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyannal szeretném aki értékeli hogy ő lehet nekem az első. Bár az idő előrehaladtával egyre gátlásosabb leszek,nem is merek ismerkedni,közölni hogy szűz vagyok.Így elég nehéz lesz.Pedig nem kellene emiatt aggódni egy normális világban,nem egy olyanban ahol 13éves kisgyerekek csinálják miközben azt sem tudják mit.
2013. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a velvetes cikkekre lehet valahogy reagálni vagy írni a lányoknak?
2013. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!