Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves vagyok még mindig...

22 éves vagyok még mindig szűz, barátaimmal már nem tartom a kapcsolatot emiatt eljárni se tudok sehova így nem tudok ismerkedni, annyi lelki trauma ért nők után hogy már ott tartok hogy prostihoz megyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

találtam egy nagyon aranyos lányt az ismert hirdető oldalon, én ugy gondolom hogy vele teljesen más lenne mivel még arcra is bejön...

az a baj hogy már tényleg csak szexre vágyom, felszállok akármikor buszra és állandóan az miatt szorongok hogy vajon látják e rajtam hogy szűz vagyok, de még ha nem is látják én tudom magamról és ezért kezdek szorongani. Van egyfajta kisebbségi komplexusom és szeretném legyűrni ezzel, és ez az aranyos csaj most nagyon foglalkoztat


2013. júl. 20. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Erre vannak orvosságok, ha ennyire zavar, menj el egy "szolgáltatókisiparoshoz".

Egyébként egyedül is el lehet menni bulizni, nehezebb, de nem lehetetlen.

2013. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, hogy lelki traumák után így érzel, de ha ennyire foglalkoztat a szex mostanság, lehet, hogy jobb, ha beletaposol a gázba és igénybe veszel valami szolgáltatást...
2013. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindig foglalkoztat a szex, akárhol legyek, az zavar hogy semmit se tudok ennyi idős fejjel a női testről intimebb oldalról nézve, gátlások és kisebbségi komplexusom lett ettől a kiélégületlen vágytól
2013. júl. 20. 21:12
 4/21 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, az élet túl rövid, élvezd ki amíg még lehet, rosszlanyokon keress valami "pedagógust"
2013. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam, bár enyire nem vettem a szívemre. Aztán elmentem prostihoz, nem bántam meg.
2013. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kruger válasza:
Szerintem az első alkalom egy férfi részére is legyen különleges. Viszont mivel már 22 vagy, ezért tényleg jó lenne első körben kicsit a gátlásaiddal dolgozni és önbizalmat építened. Én azt mondom, hogy menj el egy tantrikus masszázsra, mert ott pont lehetőség nyílik az intimitás és a szexualitással kapcsolatos blokkok feloldására. Viszont ne egy happy finishes prostihoz vagy masszőr lányhoz menjél, hanem olyanhoz aki hiteles és érti a dolgát. Ha kell privátban tudok egy nagyon kedves hölgyet ajánlani aki ezzel foglalkozik.
2013. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha ilyen durva komplexusaid vannak emiatt, akkor jót fog tenni egy-két qrvázás, de azt a vágyad se add fel hogy barátnőd lesz
2013. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj haver, nekem csak 27 évesen jött össze pl. szóval hozzám képest még nem vagy elkésve. Végül nem mentem soha prostihoz, nem azzal kellett elvesztenem, de ha most újra 22 lehetnék akkor elmennék egyhez. Nem csinálnám végig még egyszer ezt a sok szenvedést.
2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen vagyok szűz,és nagyon gondolkodom,hogy prostihoz megyek!!!
2013. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
utolsó, ha megfogadsz egy tanácsot elmész mielőbb
2013. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!