Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves vagyok még mindig...

22 éves vagyok még mindig szűz, barátaimmal már nem tartom a kapcsolatot emiatt eljárni se tudok sehova így nem tudok ismerkedni, annyi lelki trauma ért nők után hogy már ott tartok hogy prostihoz megyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

találtam egy nagyon aranyos lányt az ismert hirdető oldalon, én ugy gondolom hogy vele teljesen más lenne mivel még arcra is bejön...

az a baj hogy már tényleg csak szexre vágyom, felszállok akármikor buszra és állandóan az miatt szorongok hogy vajon látják e rajtam hogy szűz vagyok, de még ha nem is látják én tudom magamról és ezért kezdek szorongani. Van egyfajta kisebbségi komplexusom és szeretném legyűrni ezzel, és ez az aranyos csaj most nagyon foglalkoztat


2013. júl. 20. 20:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19 es erdekes dolgot irsz, van hogy 5napig nem onkielegitek es akkor jobban kialok magamert
2014. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!