Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj lehet, vagy az első után...

Baj lehet, vagy az első után normális?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, hónap elején vesztettem el a szűzességemet, 2x is csináltuk azóta, viszont a 31. napban vagyok és nem jön meg. természetesen védekeztünk mind a két alkalommal gumival, idő előtt plussz még ki is vette:O baj lehet ? azt olvastam, hogy a menstruációs ciklus 28-35 nap között normális. kicsit erősebb folyásom van, de nem jön meg.. nagyon félek.

azt is olvastam, hogy az első szex után sokaknak szokott késni hormonzavar miatt, normális válaszokat kérnék. egy aggodó lány



2013. júl. 26. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj párnapot. Ha nem akkor irány a doki :P
2013. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bummer ***** válasza:
Biztos, hogy a hormonok. Majd beáll. Egyébként az érzelmi és változó szervezetre gyakorolt ingerek miatt ezek után is előfordulhat ingadozás.
2013. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Full norm!
2013. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 26. 01:16
 5/7 anonim válasza:

Ne agódj meg fog jönni gumival védekeztetek meg kis is vette stb.. akkor hogy juthatott volna sperma a hüvelyedbe ?

Valószínű nem ált be a mestruációd még.Meg ha ezt olvastad akkor biztos így van

2013. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt egy olyan ismerősöm akinek vagy 1 hónapot késett.Meg amúgy ha lenne valami baj,ilyen korán pár ezer forintért ír az orvos egy gyógyszert és ennyi. :)
2013. júl. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne parázz én is így voltam vele mire mentem volna dokihoz megjött:)
2013. júl. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!