Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok ennyire szégyellő...

Miért vagyok ennyire szégyellős? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és a barátommal voltunk ketten és csókolóztunk és már kezdett benyúlni a melltartómba meg a nadrágomba de én nem engedtem ,én is nagyon kivántam a barátom de nagyon szégyellős vagyok és nem tudom miért!Kérlek irjatok!
2009. okt. 22. 22:24
 1/8 anonim válasza:

öm...én is ilyen vagyok..sajnos válaszolni erre nem tudok x)

Am. attól is függ szerintem h. mióta vagytok együtt....legalábbis nálam így volt...

2009. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első alkalommal?

Én sem engedtem volna.

Később meg majd jobb lesz, és nem fog zavarni.

2009. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szégyellős voltam az elején.

Mi fokozatosan haladtunk a barátommal. Először csak a melltartómat vettem le. Utána a nadrágomat. Később már a bugyimat is.

Hidd el, ha egyszer leveszed, utána már nem lesznek gátlásaid. :)

2009. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 24. 09:27
 5/8 anonim válasza:
100%
először én is nagyon szégyenlős voltam mert ugye bár "kicsi a mellem nagy a hasam stb" ami szerinte nem igaz de nem voltam elégedett magammal . szépen lassan elöször pólóban csináltuk majd melltartóban és igy szépen lassan a gátlásaim is eltűntek de mind ez 3 hónap után. meg persze ö is szépen simogatott majd lejjebb csúszott a nadrág meg a többi ruha. és azóta is boldogan megvagyunk több mint 2 éve és már egyáltalán nem szégyenlek előtte semmit.
2009. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is úgy kezdtem h elég szégyellős voltam!(bár mi a melltartónál nem haladtunk túl) Szval eggyáltalán nem baj ha szégyellős vagy!!! Ez elővigyázat!!! Lehet h belül egy kicsit tartasz attól h a barátod csúnyának fogja tartani a tested v vmi! De emiatt ne izgulj, hidd el ha a srác mellett fexik egy lány (nem fogja érdekelni h nem most jöttél le a playboyról) ő azt a lányt fogja a leg gyönyörűbbnek tartani az egész világon! és higgy nekem!!!:)
2009. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 27. 22:29
 8/8 anonim válasza:
ez aranyos :)
2009. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!