Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyellős vagyok a barátom...

Szégyellős vagyok a barátom elött, nagyon sztnénk már sexelni de ez a probléma mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alakom miatt vagyok szégyellős mer nm vok vékony ő mindig azt mondja h semmi baj az alakommal ésneki így tecek multkor találkoztunk nagyon jo volt vele felakarta huzmi a polom én meg nmengettem neki nagyon ki szeretnénk próbálni a sexet szüzek vagyuk. ő nagyon tudja a dolgokat és naon félek ha nm lesz jo a szex v vmi akkor elmondja mindenkinek mit tegyek? Lécci segítsetek
2010. ápr. 25. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
kapcsoljátok le a villanyt:D eleinte,aztán majd rájössz hogy nem kell szégyenkezni,nem a hibáidat fogja sasolni...
2010. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is szégyenlős voltam a barátom elött és ő is mindig azt mondta, mondja h én így vagyok széép.Persze ezt nehéz elhinni, de segített nekem az, hogy vele az első együttlétünk sötétben történt. Szóval csak a tapogatózás maradt. És szépen lassan elkezdett oldódni bennem ez a szégyenlősség, persze nem órák vagy napok alatt, hanem kb egy hónap után már nem volt ezzel baj.

Remélem segítettem!?

2010. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köccy hogy segítetetek :)
2010. ápr. 25. 15:30
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod, és a stílusod alapján nagyon fiatal lehetsz. Ne siesd el a dolgot szerintem. Nem mondanám, de az a mondat ott a végén, hogy félsz hogy szétkürtöli... Ha csak ennyire bízol meg benne, akkor nem biztos, hogy tiszta szívedből szereted, úgy pedig nem hinném, hogy megéri odaadni neki a szüzességed.

A kérdésedre válaszolva: fokozatosan. Én is szégyenlős voltam a barátnőm előtt, emlékszem az első alkalommal takaró alatt csináltuk, a másodiknál szabad ég alatt, és gyakorlatilag ruhában. A harmadik alkalommal lecsúszott a takaró és elfelejtettem visszatenni. Azóta se használjuk :)

18/F

2010. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én 14/L ő 17/F Tiszta szívből szeretem de nehéz megbíznom vkibe azért köccy hasznos volt :S
2010. ápr. 25. 15:45
 6/28 A kérdező kommentje:
am azért mert már vertek át :S köszy :D
2010. ápr. 25. 15:46
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen talán inkább nem kéne. Hogy akartok védekezni pl?
2010. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Óvszerrel :p
2010. ápr. 25. 15:53
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nah örülök, hogy legalább ezzel tisztában vagy. De akkor is korai. Ha tényleg igazán le akarnál vele feküdni, nem lennél szégyenlős. Várj még legalább egy évet vele...
2010. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Oki köcce
2010. ápr. 25. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!