Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eléggé szégyellős vagyok....

Eléggé szégyellős vagyok. Szerintetek okozhat ez nekem még gondot majd a szexben? Hogyan csináljam hogy ne legek szégyellős?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy az? Midet takargatod?
2011. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ùgy irjàk, hogy "szègyenlos" ( nem jò a billentyuzetem, de a hangsuly az LL-en van). Igen, az szexben nagyon rossz, ha szègyenlos vagy. Nyilvàn az elejèn mindenki az, de aztàn hozzà kell szokni, hogy meztelenek vagytok, ès èszre kell venni, hogy egy kis ùszògumi nem a vilàg vège, a kiss mell sem, a lògò mell sem, a kis farok sem, stb. Az a lènyeg, hogy legyèl àpolt, ès nincs mièrt szègyenlosnek lenned. 18/L
2011. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pároddal idővel majd összeszoktok. Másnak meg úgyse kell mutogatni magadat.
2011. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom miért vagyok az pedig nincs úszó gumim :/

nincs barátom jelenleg.Még fiatal vagyok hisz csak 15 de remélem ha idősebb leszek akkor nem leszek szégyenlős.

2011. jan. 31. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal leszel csak az, azt az egy alkalmat meg túléled valahogy.
2011. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én a csajommal az első alkalomkor alig voltam szégyenlős (pedig elég szégyenlős vagyok és a farkam se olyan nagy még..14cm)

Ha igazán szeretsz valakit nem szégyellsz előle semmit!!!


14/F

2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor eljön az ideje, hogy együtt legyél ÚGY valakivel, nem leszel szégyenlős (egy picit, mert izgulsz h az első), ha igen akkor nem vagy rá kész, h teljesen átadd magad a partnerednek.Ha eljön az ideje tudni fogod h tetszel neki, és még örömmel is mutatod meg "amid van", bizalomról is szól (vagy arról kellene)
2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én először mindig ragaszkodom hozzá hogy sötétben+takaró alatt csináljuk :"DD jó, igazából mindegy, később úgyis látni fog mindent, de nekem így elsőre jobb... és ha már egyszer túl vagyok rajta, máskor nem leszek annyira szégyenlős (persze nálam nem múlik el egy csapásra az egész, de idővel - pár hét - már tökre nem vagyok az)
2011. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony okozhat gondot. Én is mindig szégyenlős voltam háát sose vetkőztem le teljesen. Szerencsére senki nem is várta el tőlem. Kivéve egészen mostanáig. Volt egy fiú aki azt mondta ha nem veszem le a felsőm akkor most indulhatok is haza. Levettem végül, de borzalmas volt semmi másra nem tudtam figyelni csak, hogy teljesen meztelen vagyok. 15 éves voltam amikor először voltam fiúval most pedig 24.Egy hete történt meg, hogy teljesen levetkőztem várnám vele a következő talit, de félek nem tudom mit csináljak. 24/L
2011. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kommenteket.. sokat megtudtam...
2011. jan. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!