Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs valami gyorstalpaló,...

Nincs valami gyorstalpaló, vagy valami ami segítene bepótolni a kimaradt éveket?

Figyelt kérdés

22/ F...szűz vagyok.ennek több oka is van...templomba belém tömték,h a házasság előtti szex bűn ( de szoktam önkielégíteni....szóval "bűnös vagyok"),és nincs túl nagy önbizalmam sem.de az utóbbi javulóban van:)

kényelmetlen nekem,h összejövök egy helyes lánnyal,és beégek,mert még kezdő vagyok....jó tudom aki szeret az türelmes lesz velem blabla,de nincs vmi "gyakorlat" vagy vmi,ami segítene meghosszabbítani az aktus idejét?

előre is köszi


2009. okt. 23. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre is már x kérdés volt. Nézz utána. Bepótolni meg ne akard, amit elveszettél, mivel semmiről nem maradtál le. A szexet meg tanuld lassan és ne idegeskedj. Sugározz magabiztosságot és a csajnak is az jön le, hogy értesz a dolgokhoz.
2009. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A templom szerint a fogamzásgátló is ugyanakkora bűn mint a terhességmegszakítás. És abba van is valami. Viszont az hogy huszonöt harmincéves emberek ne szexeljenek az lehetetlen. Könyörgöm hát a végén már a semmire is feláll és elmegyek az utcán sétálva is. Az egyház direkt olyan dolgokat talál ki amit lehetetlen betartani és így bűnösnek érezzék magukat azok akiket behálózott az egyház. Az egész a bűntudatra épít.
2009. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor ezeket az egyházi szabályokat hozták, akkor még 14 évesen házasodtak, így akkor a házasság előtti szex-mentesség nem volt olyan nehéz dolog...
2009. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, ezért ezt most megteszem.

Szerintem ezen a téren nincs olyan, hogy "bepótolni", mert ez nem iskola, itt nincs tananyag, hogy X éves korodra 85 pozitúrát kell teljesítened, 106 randin kell részt venned és 8 lányból kell gyakorlati vizsgázni...

Az a lényeg, hogy TE jól érezd magad, amikor egy lányhoz közeledsz, ne pedig azon görcsölj, hogy "biztos elhajt, amikor megtudja, hogy ő lenne az első lány az életemben".

Nekem is elég későn (21 évesen) volt az 1. kapcsolatom, előtte én is azt hittem, hogy majd az első után a többi "jön magától", mert akkor már lesz "tapasztalatom". De nem, mert mindenki különböző, és meg kell ismerni, azaz minden lánynál a 0-ról indulsz, és az, hogy előtte többet tapasztaltál, csak annyiban segít, hogy kicsit "rutinosabban" állsz a dolgokhoz. Meg ugyebár az ember a hibáiból tanul, de lehet, hogy te el se fogod követni azokat a hibákat...

2009. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy mivel tudod meghosszabítani az aktus idejét, akkor elégítsd ki magad sokszor és így gyakorold az önuralmad. De ha nem sokkal szex előtt is önkielégítesz akkor a következőt tovább bírod.
2009. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!