Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről már lekéstem? Nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről már lekéstem? Nem lehet bepótolni? Lányok válaszát is várom!

Figyelt kérdés
26/F és sose volt senkim. Súlyos szorongásos rendellenességem kamasz korom óta velem volt. Mivel későn fordultam orvoshoz csak mostanra jöttem rendbe, és szeretném bepótolni ami a betegségem miatt kimaradt a gyerekkoromból, pl. a párkapcsolatot. Szeretnék magamnak egy fiatal barátnőt, 18 fölötti nem is érdekel. Nagyon vágyom rá, hogy együtt fedezzük fel a párkapcsolati és a szexuális örömöket, hogy mindkettőnknek ugyanúgy meg legyen az újdonság varázsa, hogy együtt haladjunk végig ezen az úton. Van erre esélyem, vagy ez nagyon beteg gondolat? De igazából ezt nem én döntöttem el, egyszerűen erre "gerjedek", mindennél jobban vágyom rá, nem tehetek róla.
2011. máj. 31. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pótolni*
2011. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Kicsit" beteges mégha valamennyire érthető is. El kell fogadnod hogy ez van és menned kell tovább. Vannak 18 felett is olyan lányok akik még szüzek meg gyerekesek stb.

Csak jótanácsként mondom hogyha pl. én meglátnálak a 15-16 éves lányommal, tuti szétcsapnálak ;) És szerintem a legtöbb férfi és apa így gondolkozik. Mivel ilyen korban ez nagy korkülönbség.

2011. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek piszkos szándékaim.
2011. máj. 31. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
A szexuális kapcsolat egy apa szempontjából eléggé piszkos, főleg ha 10 év különbség van. ;)
2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha egy 17 évessel jön össze a lány akkor is ugyanez lenne. Nem csak a szexre megyek, ez csak a párkapcsolat része, ha már olyan szintre eljutottunk. Nekem elsősorban érzelem és romantika kell.
2011. máj. 31. 21:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem beteg gondolatra vall. Csak szeretnéd elkezdeni az életed eme részét. Sajnos 18 éven aluli lánnyal ne képzeld ezt el, nem szabad!Nem maradtál le semmiről, ha történetesen nagykorú lánnyal kezdesz. Ezt az egyet próbáld meg elfogadni.
2011. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Huszonéveseknél azt érzem, hogy ők már teljesen más életszakaszban vannak.
2011. máj. 31. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Álszent a világ, ne is törődj velük! Van megoldás szerintem. Kereshetsz olyan 18 éves lányt, aki nagyon gyerekes/fiatalos. Plussz van egy jópár olyan tinicsaj is (akár itt a GYK-n), akiknek bejönnek az idősebb fiúk. Köztük is érdemes megpróbálnod.

Ami meg a hozzátartozók reakcióját illeti: amikor manapság sok szülőt nem is érdekel, hogy a 16-7-8 éves lánya részegen jön haza egy buli után, azt nem hiszem, hogy sokkal jobban zavarná, ha egy idősebb de tisztességes ember udvarol a lányának.

2011. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy neked romantika kell, pedig partyba vághatnánk egy pár tinilányt!
2011. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21.46 vagyok még mindig

Azért is írtam neked, mert csak kevésen múlott, hogy nem kerültem ugyanebbe a helyzetbe. Nekem 24 évesen lett életemben először barátnőm, egy csodaszép 17 éves lány. Másfél évig jártunk együtt és együtt vesztettük el a szüzességünket is.

Ha ő nem lett volna, akkor én is a tizenéves csajokat hajtanám. Úgy érzem, az életemet mentette meg azzal, hogy anno összejött velem. Semmi perverziót nem érzek benned, az előéleted ismeretében teljesen természetesek a gondolataid.

2011. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!