Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fájt az első szex? És...

Lányok, fájt az első szex? És ha igen,10-es skálán mennyire? /Többi kérdés lent. /

Figyelt kérdés
Hogyan és kinél történt, hány évesek voltatok? A 2-3. alkalom is fájt még?
2009. okt. 23. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Egyáltalán nem fájt, 1/10.

A barátomnál történt, spontán. Lovagló pózzal kezdtünk, azután még vagy 5 féle pózban csináltuk. 2X éleztem el.

én 16,5 éves voltam és a többi alkalom sem fájt.

2009. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 10-es skálán az 1-es az alig érezhető fájdalom, a 10-es a szinte már elájulok annyira fáj valamim, akkor egy 3-as. Éreztem, meg nem volt jó érzés, de annyira rossz sem volt, hogy abbahagyjuk. Én nem is fájdalomnak hívnám, mert inkább csak egy furcsa feszítő érzés. A fiúnál történt, és én 19 voltam. Előre megbeszéltük, hogy aznap éjjel fog megtörténni, és csodálatos volt. Szerelemből történt, és sokat jelentett, hogy tudtam bízhatok a barátomban, számíthatok rá, és vigyáz rám.
2009. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Én 16 voltam, a barátomnál történt, s szerelemből.

Az akkori pasimnak brutál nagy farka volt, nekem kegyetlenül fájt, s véreztem is. utánna még kb az ötödik alkalom is fájt. Pedig mindig elég nedves voltam. Tényleg nagy farokkal áldotta meg a sors...

2009. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem fajt, az ujjazas az jobban fajt, amig at nem szakadt a szűzhártyám, meg ki nem tagult a hüvelyem. 18 voltam, misszionariusban történt meg a dolog.
2009. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8/10 ha skálát nézünk. Iszonyatosan fájt, de tényleg, nem túlzok, és az volt a legszebb az egészben, hogy tudtam, hogy szerelemből történt. Misszionáriusban csináltuk és nagyon szerettem azt a srácot. Odaadó volt, nagyon gyengéd, ha szóltam neki, h nem bírom, akk picit leállt és folytattuk. A srácnál feküdtünk le és 15 voltam. A 4. alkalom is fájt, míg úgymond 'belelendültünk' a szexbe, és a végén már egész jó volt, nem fájt, csak egy kicsit. De az kibírható volt.
2009. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

És akiknek fájt, lehetett az az ok, hogy előtte soha nem volt petting meg ujjazás?

Tehát van olyan akinek hosszas ujjazás után is nagyon fáj?

2009. okt. 23. 21:26
 7/19 A kérdező kommentje:
*Fájt.
2009. okt. 23. 21:27
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt, pedig előtte már hónapok óta pettingeltünk és volt ujjazás is. Mikor belémhatolt, azt hittem szétrepedek belül még a könnyem is kicsordult. Szóval nekem 10/10. Utána minden alkalom fájt míg vele voltam. Persze nem annyira, mint az első, de kellemetlen volt az összes. Szakítottunk, majd összejöttem egy másik sráccal és vele egyáltalán nem fájt soha
2009. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnál történt 8 hónap után.

Előtte pettingeltünk elég sokat, így csöppet se fájt. Jó volt nagyon, mindkettőnknek legalább 3 orgazmusa volt.

15 évesek voltunk mindketten, de ne ítélj el légy szíves.

2009. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem fájt... feszítő érzés volt, mint ahogy a 2. válaszoló megírta... :) úgyhogy nekem is 10/3 :) misszionárius-pózban kezdtük, majd lovaglót is kipróbáltuk :) a szabadban törént :$ xD én 16 voltam/vagyok, ő 17 volt, már 18... :) több alkalom nem volt és félek, hogy vele nem is lesz :'(
2009. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!