Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen óvszert használjak az...

Milyen óvszert használjak az első alkalomnál (még egy kérdés lent)?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezzük az első alkalmat és nem tudom , hogy melyik a legbiztonságosabb.A közös fürdést is tervezgetjük,szerintetek melyik legyen hamarabb?Ha a fürdést hamarabb,akkor rámenősebb legyek egy kicsit?2éve vagyunk együtt.17 vok és ő 15.
2010. jan. 21. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd meg a bnőd apját.
2010. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
51%
MÉG NE SZEX-ELJETEK !!!!!!! 15-ÉVES CSAJT !!!!!??????
2010. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
25%

Te, én a sertésbélben bízom!

Vastag, nyúlékony és erősXD Tudod, amibe a hurkát meg a kolbászt töltik:D100%,hogy nem szakad ki ;-)


Amúgy, durex sztem...

2010. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hat, nem tom. 15 évesen még nem kellene szexelni. de legalabb gondolkoztok. a durex arouser nalunk még sose szakadt ki. amugy ne csinaljatok megszakitassal. ezt elore mondom.
2010. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lifestyles-ban és durexban is van spermicides, extra safe és ultra safe néven, ha biztonságosan akarod, mert a megszakítás tényleg felelőtlenség lenne, pláne, hogy a csajszi 15. Esetleg lehet venni hüvelykúpot, de azt se lenne jó csak magában használni, szóval menjetek biztosra. Az együtt fürdés jó dolog, de hogy mennyire leszel rámenős, azt neked kell tudnod, mert te ismered magatokat :)
2010. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

2 éve együtt vannak!! Miért ne sexeljenek??? Itt 1-2 ember annyira konzervativ, prűd, irigy fa*z

Durex ízesített!!

2010. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
hat, en nem vok prűd. de nem tartom normalisnak, h vki 13 évesen pasizzon. :S
2010. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
miért nem lehet 13 évesen pasizni? attól, h fiatal még lehet szerelmes, nincs ez korhoz kötve. csak ésszel kell csinálni..
2010. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ok. nincs korhoz kötve. de én már kicsit idősebb vok, és tudom, h ha az ilyet korán kezdjük, akkor hianyozni fognak a gondtalan gyermekévek. amelyeknek még nagyon nem a pasizasrol kellene, h szoljon. sztem jobb, ha később lesz vkinek komoly kapcsolata, mert nagyobb a valoszinusége, h megmarad. na mind1. nem vok prűd, de nem tamogatom. :S
2010. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem kéne szexelni. bár az tény, hogy 2éve együtt vannak és feltételezem szeretik egymást...
2010. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!