Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás, randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás, randi, kérdés. Az a kérdés hogy jól döntöttem vagy sem?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem, megismertem egy csajt, interneten keresztül, úgy mond annyira jól csináltam mindent, pár nap múlva már mondta nekem hogy "szeretlek", utána azt értem el hogy hiányozzak neki úgy hogy még sosem látott engem. Eljött az idő hogy találkozunk, ő egy másik városban él, ahova én suli közben feljárok, mert ott sulizok... Azelőtti este szóltam neki hogy megyek abba a városba ahol ő is lakik, és jó volna ha találkoznánk...Ő erre azzal válaszolt hogy ő is szeretné, valamint ha nem mennek el a szüleivel semerre,akkor tudunk majd találkozni..Eljött az a nap mikor oda kerültünk hogy találkozunk, de én egész nap nem kerestem fel őt, nem hívtam és nem is beszéltem vele... Arra gondoltam hogy ha nagyon akarna találkozni velem, akkor ő is ugyan úgy fel tudna keresni engem, mind én őt, feltudna hívni, tudna írni smst..Vagy akármi..De ő ezt nem tette, így én sem kerestem őt fel... Mitszóltók? Hibát követtem el, vagy nem?
2011. aug. 30. 12:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hibát! Te vagy a fiú neked kell keresned! Az első pár alkalommal tuti!
2011. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, de mindig a fiúk kezdeményeznek... Ha nagyon akart volna találkozni velem, és tényleg annyira hiányoznék neki, annyira szeretne ahogy mondta, feltudod volna keresni..Szerintem :)
2011. aug. 30. 12:57
 3/13 BlackSword ***** válasza:
Szerintem is felhívhattad volna... Jó bunkó vagy ám...
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MákosLajos ***** válasza:
hát elsietted cimbora a nőkkel az elején éreztetni kell hogy te mindent megteszel értük és igazán akarod aztán majd lesem tudod vakarni őket :D
2011. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor is a te feladatod lett volna...ne legyél már lusta...a legtöbb normális lány a fiú hívása nélkül nem tesz egy tapottat sem...ez érthető nem?Mert ha fordítva lenne,akkor meg az lenne a baj...akkor azt mondanátok,hogy könnyen kapható...
2011. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, még valameik nap megyek arra felé, akkor elhívom. De szerintem azok a nők akiknek nagyon kell valaki ugyan úgy tudnak lépéseket tenni, a kapcsolatuk érdekében.
2011. aug. 30. 13:09
 7/13 Manócska'90 ***** válasza:
Bunkó vagy. Neked kellett volna keresni. Mindig a fiúk kezdeményeznek... igen. Udvarolj. És ne csak interneten. Neked kellett volna felhívni, főleg mivel Te mentél át a másik városba. Hát honnan tudja szegény lány, hogy mikorra vagy ott, mikor érsz rá, meg egyáltalán, hogy nem jött-e közbe valami és tényleg ott vagy-e...
2011. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem így eléggé elszúrtad...ha keresed is a csajt,azt fogja hinni,hogy szórakozol vele...
2011. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
el sem hiszitek, de nagy szerencsém volt...Nem volt otthon, így ki sem tudót volna jönni..Majd következőkor...
2011. aug. 30. 13:27
 10/13 Manócska'90 ***** válasza:
Na, majd LEGKÖZELEBB (nem következőkór) hívd fel! Hibáztál, mázlid volt, kaptál még egy esélyt, ne szúrd el!
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!