Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még olyanok akik a...

Vannak még olyanok akik a házasságig megőrzik a szüzességüket?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek erről? kort és nemet is irjatok és hogy hány kapcsolatotok volt eddig. nagyon érdejkelne
2009. okt. 23. 20:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%

igen, vannak. A környezetemben 3 párt is tudok, akik az utóbbi 5 évben házasodtak. Én is ezen az úton vagyok. Eddig 2 komoly kapcsolatom volt.

L/18

2009. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Vagy ezerszer kérdezted már ezt és tudod hogy nincs senki.

És azért mert értelmetlen lenne megvonni magunktól azt a kicsi jót is az életben. Inkáb a házasságnak nincs már értelme. Ugyis elválnak és úgy csak nehezeb.

2009. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
68%
Volt barátnőm pontosan ilyen. 2. randin kijelentette, hogy a hzáasságig ne is gondoljak a szexre.
2009. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, legalábbis egy biztosan vanXD Volt osztálytársam megrögzött keresztény, aki igyekszik tökéletesen betartani minden szabályt és tiszta életet élni. Ami engem illet, nem hiszek ebben, nem értem, mi értelme van megtagadni magunktól azt, ami jó:)
2009. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20:45 ös. És az a volt barátnőd még azóta se csinálta? Nem inkáb csak téged akart koptatni?
2009. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát,tuti vannak, de olvastam már itt olyan kérdést, hogy jól kijöttek, és csak házasság után volt szex...és hiába mondta mindkét fél hogy nem fontos, igenis az, és nem illettek össze.az meg elég rossz. szerintem attól mert valaki házasság előtt is szexel, nem lesz rossz ember.főleg ha több éves kapcsolat, akkor a pasi az pasi, és szüksége van a szexre
2009. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. A barátaim nagyrésze is és én is. 27 vagyok, nyáron lesz az esküvőnk. Előtte is volt komoly kapcsolatom, de a szexet a házasságra tartogatom. Na, lehet röhögni, de akkor is így gondolom jónak. A szülinapi tortába sem eszünk bele, mielőtt odaadjuk az ünnepletnek:)
2009. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ruhát sem veszel próba nélkül
2009. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Tisztelem azokat akik megtartoztatják magukat, de nem értek egyet. A szeretkezést nem véletlenül hívják így, addig kell csinálni amig valóban szerelmes vagy, legalábbis szerintem addig a legjobb. Ez sok évnyi együttlét után már nem minden kapcsolatban marad meg sajnos. Ezen kivül a szex olyan dolog, ami elsőre biztosan nem lesz tökéletes, senki sem lesz lepedőakrobata, csiszolni kell rajta meg kell ismerni a másik vágyait, mi jó neki stb... ez elég hosszú folyamat. Házasság után már hamar jöhet a baba, és terhesség közben meg után megint nem ugyanaz az egész, nincs idő, vagy kedv... Így soha nem tapasztalja az ember a szeretkezés örömét, és talán sohasem fogja élvezni...

Szerintem egy komoly és hosszú kapcsolat alatt ez egy kifejezés mód arra, hogy mennyire is szereted a másikat. Persze sokan ott rontják el, hogy túl hamar adják oda magukat, ami a másik véglet, szerintem meg kell talnálni az aranyközéputat.

2009. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én katolikuis vok és úgy gondolom h elég vallásos is(minden vasárnap meek misére,meg úgy alapjában hittanra is járok..)de én úgy gondolom h manapság már 15-16 évesen vannak kapcsolatai az embereknek és hát úgy őszintén ha jobban belegondolunk aki akkor épp az életed szerelme,28 évesen már nem igazán lesz az.és sztem érdemes várni vele,de nem 10 évet,v csak h minnél előbb meglegyen 3 hónap műlva összeházasodni sem jó :)

én ezt hittantanártól hallottam neki egy pap mondta,h ruhát,és cipőt sem veszünk felpróbálás nélkül,vagyis ki kell próbálni mielőtt elveszed.

meg sztem az sem jó ha a házzasság alatt derül ki h az ágyba nem mennek együtt a dolgok és ezért válás lesz.

am nekem is van barátom már több mint 1 éve és igaz,h még nem feküdtem le vele,de petting már volt és a többi sincs már messze :)

am 17 vok,barátom 21 :)

2009. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!