Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az h nemtisztelem...

Miért van az h nemtisztelem azokat a nőket akik megtartják a szüzességüket a házasságig?

Figyelt kérdés
erről mindig britney jut eszembe kopaszon. minden nő az ő sorsára fog jutni aki hasonlóan gondolkodik? van az suliban egy lány aki szintén azt gondolja h ez jó így. Nemkell hozzátennem h nem egy népszerű lányról van szó. Kívülről naon magányosnak tűnik sztem még nemvolt pasija.Szeretnék neki segíteni csak nemtudom hogyan18 a lény.Ja és még aztszeretném hozzátenni h ki hogy élte meg azt h megtartotta a szüzességét?
2009. dec. 1. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerintem is értelmetlen mivel csak magukat szopatják vele.

ahol elfogadom az vallási ok, de azzal sem értek egyet.

2009. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek egyni döntése, te nem szólhatsz bele! aki megtartja megtartja magának(mondjuk én már túl vagyok rajta, és szerelemből tettem, és még mindíg együtt vagyunk,2 éve.... nah mind1)

miért baj az ha ő így gondolkodik,... mindekinek van véleménye, nekem ez... lehet lepontozni érte......*_*

2009. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hat ezt mindenki maga dönti el. és hát senkinek semmi köze a másik nemi életéhez. amugy meg ez változhat még nála, ha csak 18 éves. és hogy akarnál segiteni neki? ugy hogy elveszed a szüzességét? vagy járni akarsz vele? szerintem ha nem akarsz járni vele, akkor nem zaklasd ilyenekkel, mert ez az ő dolga. amugy meg sok pasi ha szeret egy csajt, akkor örül h csak ő volt még az életében.
2009. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem zaklatom nemakarok járni vele szimplán sajnálom
2009. dec. 1. 10:55
 5/21 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsó válaszolóval...sajnos a mai világban mindenki összevissza kefél és igy nagyon ritkán lehet találni rendes meg 'tiszta' lányt aki értékeli a szexet és meggondoljaa, hogy kivel és mikor...


Szerintem nem kell sajnálni őt...sőt én azthiszem, hogy inkább téged sajnál mert te is ilyen vagy h muszáj elveszteni a szüzességet előtte.


Mind a kettőnek van előnye és hátránya de akiben nagy a hit annak sokszor bevállik az , hog jól sikerüljön az a házasság hogy csak azon belül vezsti el a szüzességét

2009. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oszt főnököm még nem házas ergo ha ő várt volna vele akk bizony ő lenne a 42 éves szűz szted ez tiszteletet érdemelne?
2009. dec. 1. 11:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Keresztyeny ismeroseim, barataim vannak.Akik kozelebb allnak hozzam mind mind a hazassag utan vesztetek el a szuzesseguket.A baratom is igy gondolja es en is.Nem kell minket sajnalni ugyan olyan eletet elunk.Ha rajtad mulna minden 14 evesnel oregebb fiut vagy lanyt kiirtanal ugy mint Hitler a zsidokat.Vagy megeroszakoltatnad oket,hogy ne maradjanak ki semmi "jobol".

18/L

2009. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Ez nem tiszteletre méltó és nem is megvetendő. Ő így gondolja, így a jó neki. Bárcsak több ilyen lenne. Én 19 évesen(fiú) még szűz vagyok és csak azért nem fogom elveszíteni, mert manapság kib*szott trendy 14 év alatt naponta mással összefeküdni. Azért a házasságig nem fogok várni vele, de nekem KELL hozzá a szerelem is.

Hagyd békén szegény lányt, ne vegyél róla tudomást és kész.

2009. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ő egy kva csak ő még nemtud rőla
2009. dec. 1. 13:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Te hulye vagy!
2009. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!