Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok azokrol a...

Mit gondoltok azokrol a lanyokrol akik hamar elvesztik?

Figyelt kérdés
14 vagyok es ket eve vagyunk egyutt a baratommal.A szuleim nagyon birjak ,a barataink kozosek es nagyon szeretjuk egymast.!Nos a baratom 18 ..mondtam neki meg regebb hogy addig amig 17 nem leszek addig nem lessz semmi :-). Ezt o tokeletesen elfogadta es azt mondta akar meddig kepes ram varni.Nagyon aranyos tole ez..de mar 18 nemsokara egyetem neki es egy masik varosba fog menni tanulni,bizom benne mert egyaltalan nem olyan hogy megcsalna.En korainak tartom az en reszemrol..de szerintem o mar igenyelne..nagyon szeretem,megbizom benne,vele kepzelem el az eletem.Lelkileg is felkeszult lennek azthiszem,,..csak nem tudom masok hogy velekednenek rolam..

2013. júl. 29. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az ő dolguk...
2013. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
azt h leszarom
2013. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nem értem miért olyan nagy gond hogy mások hogy vélekednek rólad!Hiszen ha igazán szereted,és úgy érzed hogy érett vagy a dologra akkro bele vágsz ha úgy érzed várnod kell vársz ..mások véleményétől függetlenül kell ezt NEKED eldönteni!Ezek ellenére én is úgy gondolom hogy fiatal vagy még ehez .. én idősebb vagyok nálad pár évvel és nem voltam még úgy eggyüt fiúval,mert várok a megfelelő partnerre...de mindenki úgy alakítja az életét ahogyan szeretné ..
2013. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Gumit használjatok, a többi hidegen hagy :)
2013. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond nm lenne ha elveszitened. Masoknak eg semmi kozuk hozza nem kell tudnia senkineksem a maganeletedrol. En is 14 voltam mikor elvesztettem. En testileg es lelkileg is annyira erett voltam ra hogy nm fajt es nm is verzett az elso alkalommal. Es ezt nem szabad megtervezni ugyis jon magatol amikor teljesen felkeszultel ra.
2013. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
igazából leszarom de ha 14 évesen 2 éves kapcsolatod van, akkor 12 évesen kezdted egy 16 évessel? grat hozzá, szüleidnek külön grat h engedték...
2013. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mivel semmi kozod nincs hozza,es mivel nem erdekelnek a rossz indulatu kerdesek inkabb foglalkozz a sajat eleteddel,ha egyaltalan van..;)
2013. júl. 30. 00:11
 8/25 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nincs önbecsülésük, és elértéktelenítik magukat!
2013. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

14 éves kislányként már az is durva,hogy 2 éves kapcsolatod van.és nem normális hogy a szüleid szerint egy 12-14 évesnek komoly kapcsolat kell, a barátoddal is gond van ha 16-18 évesen egy 12-14 éves kislányra izgul.

A korai szexuális életnek rengeteg hátránya van,és egy 14-15 éves nem érett még a szexhez,sőt a legtöbb 16 éves sem,és hidd el nekem 18 évesen nem fogja kibírni,hogy egyetemen ne jöjjön össze érett lányokkal akik már szinte nők nem kislányok.

2013. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mivel te NEM ismersz, es NEM tudod,min mentem keresztul,hogy mennyire vagyok erett ezert azt sem tudhatod,hogy a kapcsolatom nem olyan mint a mostani "kis" lanyoknak hogy osszejonnek a DISZKOBAN!! egy pasival akit azelott meg soha nem lattak..szoval hozzal innen de nagyon gyorsan ha nem tudsz normalis valaszt adni.;) Amugy a roszzindulatu valaszodbol latszik,hogy neked nincs tul jo tarsasagi eleted..szoval ereggy es keresd meg ..
2013. júl. 31. 02:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!