Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok azokrol a...

Mit gondoltok azokrol a lanyokrol akik hamar elvesztik?

Figyelt kérdés
14 vagyok es ket eve vagyunk egyutt a baratommal.A szuleim nagyon birjak ,a barataink kozosek es nagyon szeretjuk egymast.!Nos a baratom 18 ..mondtam neki meg regebb hogy addig amig 17 nem leszek addig nem lessz semmi :-). Ezt o tokeletesen elfogadta es azt mondta akar meddig kepes ram varni.Nagyon aranyos tole ez..de mar 18 nemsokara egyetem neki es egy masik varosba fog menni tanulni,bizom benne mert egyaltalan nem olyan hogy megcsalna.En korainak tartom az en reszemrol..de szerintem o mar igenyelne..nagyon szeretem,megbizom benne,vele kepzelem el az eletem.Lelkileg is felkeszult lennek azthiszem,,..csak nem tudom masok hogy velekednenek rolam..

2013. júl. 29. 23:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Képzeld van,ostoba kis csitri vagy
2013. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

Ott a pont!

2013. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Gáz,hogy ilyen kis takony,mint te így beszél.

Már ne is haragudj válaszoltam a kérdésre,ahogy te is,csak ellenben veled nekem nem olyan mocskos a szám,és nem értem miért járogatsz még ehhez a kérdéshez,azt hiszed menő vagy,hogy így beszélsz,hogy azt hiszed kiosztasz egy felnőttet nagylány vagy??Rosszul hiszed :D

2013. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem hiszem azt :) de ha felnőtt vagy akk nyilván érted a tiniket -,- nem tod h h gondolkoznak! és igen vannak olyanok akik k****, de vannak normálisak is! ezt nyílván te is tudod bár már nem tudom. de ha tudod is, akk se érted a gondolkozásukat és azt h h látják a világot!
2013. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnám,szerinted én nem voltam az dehogynem egy pár éve még az voltam.14 évesen még azért nincs élettapasztalatod,és fogalmad sincsen a komoly kapcsolatról,komolyabb érzelmekről,tehát szerintem 14 évesen ne jelentsd ki,hogyha "szereted akkor jól tetted",ez nem így működik ennyi erővel ovisok,igy szexelhetnének,mert hát Ők is tudnak szerelmesek lenni...De befejeztem nem vitatkozom Veled felesleges,majd pár év múlva úgyis rájössz
2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!