Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti örülnétek ha a 18...

Fiúk! Ti örülnétek ha a 18 éves barátnőtök még szűz lenne és még smárolni sem smárolt senkivel előtte? (nem azért, mert szar csaj vagy ilyesmi. Válogatott spotroló, model, és kinézetre Plavin Barbara kategóriájú)

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 14:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
1-2 hónap minden tekintetben ok. Több nálam sajnos nem.
2013. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
De a "rossz" csók sajnos nagyon lehangoló tud lenni, így remélhetőleg elfogadja a "tanítást" a leányzó, ha szükség lenne rá.
2013. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, ráadásul én fiú vagyok, és egy évvel idősebb nálad. Az én esetem sokkal gázabb, mint a tied, mert egy fiúnál sokkal kevésbé nézik el, ha ennyi idősen nem tudott semmit felmutatni csajozás téren. Egy lánynál még nem annyira gáz ez, szóval ne aggódj!:) Én például mindent megteszek, hogy változzon a helyzetem, (sportolok, jó testalkatom van, stb), remélem , hogy előbb-utóbb sikerül végre. Ha valóban olyan vagy, mint aminek mondod magad, nem kell aggódnod, neked szinte semmit nem kell csinálnod, hogy barátod legyen, szóval no para!

Sok sikert!

2013. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én az ilyen lányokat szeretem :)

Ilyeneket keresek, mert még normálisak, mint te :)

Már választottam, aki olyan mint te, de megismernélek, mert tisztelem az ilyen lányokat :)

2013. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát ismerj meg! :D
2013. júl. 30. 22:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Oké
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!