Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már nem is egy tőlem magasabb, szőke, model alkatú csaj is szemezett velem buszon vagy nézett felém többször is? Komolyan lehetséges lenne, hogy egy magasabb lánynak alacsonyabb fiú is bejöjjön vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Ja meg még csak nem is tartom magam jó pasinak meg adonisz sem vagyok, szóval én ezt nem értem. A legtöbb csaj észre sem vesz, erre akik szemeznek velem vagy gyakrabban néznek felém, azok általában ilyen tök jó csajok, meg nem is egy csaj volt már mgasabb tőlem, kb. 5-10centivel tuti.
2013. jan. 30. 21:50
 1/2 anonim válasza:

pont itt az oldalon is olvastam, hogy a kicsi növésű lányok mind magas pasit akarnak.

én is sok (egyre több?) alacsony srácot látok tőlük kicsit magas csinos, szép nőkkel!

2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb a barátnőm, de a szemezést ne értékeld túl. Van olyan nő, aki úgy tud nézni... pedig észre sem vett.
2013. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!