Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma este megyünk buliba s jön...

Gonda9 kérdése:

Ma este megyünk buliba s jön egy lány is. Többi lent?

Figyelt kérdés
Vonzódunk egymáshoz s ha ugy alakulszexelni fogunk( minda 2 szüzek vagyunk) hogyan kezdjem el elöjátékot s mikor érzem hogy mehet e a szex?? S érezno fogm a lányon amikor benedvesedik?

2013. júl. 30. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni,az egész majd jön magától.Én is izgultam az első előtt,de minden tökéletesen ment.:D
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ha egy buliba akartok szexelni, akkor ugyis mindegy. Mindketten be lesztek nyomva, figyelni kell, hogy ki lat meg, ki nyit ratok, stb.
2013. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hely az meglesaz oldva csak ha a lany sokat iszik ugyis legyen elojatek??
2013. júl. 30. 15:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat iszik-Berugik ugyertettem :D s mar nemtud magarol semmit
2013. júl. 30. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha félholtra issza magát akkor már ne mássz rá. Bár én nő vagyok, nekem nem lenne kedvem egy nagyon részeg csajhoz, aki még lehet közben maga elé is hány vagy rád (póztól függően) :D Ha csak egy kicsit spicces az még talán belefér :)
2013. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán ódivatú vagyok, de mi lenne, ha nem tökrészegen vesztenétek el a szüzességeteket, hanem mondjuk találkoznátok a buli után kettesben, józanon, és közben időtök is van egymásra? Talán még oda is tudnátok figyelni egymásra és másnap is emlékeznétek rá... Nem akarok erkölcscsőszködni, nektek is úgy lenne jobb, biztos vagyok benne
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsoltika0920 válasza:
kutyapóz , nem tud lehányni :D
2013. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, na meselj mi volt? :D
2013. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!