Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják a lányok itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a lányok itt, hogy a legtöbb lány nem kezdene helyes, bulizós, vagány fiúkkal, akik minden este más lányt visznek fel?

Figyelt kérdés
Mert én ebben nem hiszek. Rengeteg olyan helyes, magas, iszákos, nagydumás ismerősöm volt és van is, akik még a szép és nagyon okos, vagy a szüzies, lelkészlányokat is képesek voltak az ágyukba cipelni. Szinte minden lányban (aki a pasikat szereti) benne van ez a hajlam, hogy előbb vagy utóbb beadja a derekát, csak a megfelelő és nagyon helyes, jó kisugárzású pasi kell hozzá, akkor is ha adja éveken át az ártatlant vagy elérhetetlent. Mennyire igaz ez?
2013. júl. 16. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1: azt hiszik meg tudják változtatni őket, és a lányokat ez nagyon beindítja

2: határozott pasik ezek, ami szintén vonzó

3: tiltott alma mindig édesebb

4: kiélik magukat, mert lehet, hogy tudják, hogy nem ő az álom férj, de azt is, hogy ilyen kaland kell az életben

5: sok az izgató mítosz ami körülveszi az ilyen pasikat és a lányok kíváncsiak

2013. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

1. szabály

A nők sok mindent mondanak!

2.

Pont ezért kell leszarni, hagy ugasson, azért kutya!;)

2013. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igaznak igaz amíg egy féltékeny..beteges és paranoid vőlegény/barát/férj meg nem öli az ilyen vagány Jancsikat!

Ha pl az én menyasszonyomat egy ilyen srác az ágyába vinné buliból az lenne a halálos ítéletének aláírása....egyik spanom is az ilyen srácot aki a barátnőjét megfektette kivitette az erdőbe és megásatta vele a saját sírját a srác állítólag bepisált félelmébe :-) Szóval mindent lehet..csak vállalni kell a tetteinkért a felelősséget is utána és nem sírni meg a rendőrbácsikhoz szaladgálni, mert félünk! Ha én lettem volna a spanom helyébe lehet már nem élne a tag!

2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs előző, de a megf*ktetéshez 2 személy szükséges. Miért ijeszteni halálra egy srácot amikor lehet a csaj mászott rá és "elfelejtett" szólni, hogy By the Way, a barátom ha megtudja ki fog csinálni. Ja és barátom van...
2013. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki kezdene csak nem meri bevállalni.és én ezt mint nő/lány/csaj mondom.(kinek hogy tetszik)
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez anonym oldal, itt bármit be lehetne vallani. Őszintén kellene ezt elmondani, nem még itt is hazudozni, mert ez bicskanyitogató stílus a szememben.
2013. júl. 25. 22:48
 7/7 DanteSoS ***** válasza:
az iszákos mióta vagány?
2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!