Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha minden este sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha minden este sírok egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Aki életem egyetlen igazi, tényleg valódi szerelme. Amikor vele voltam és valamikor vele beszélgettem, akkor jöttem rá, hogy a többi csak gyerekes hülyeség volt hozzá képest. De vége lett... nem tudom, hogy miért. Nem mondja el, csak szakított. Azóta még beszélünk, de nagyon döcögősen csak pár szót naponta és úgy csinál mintha egyik napról a másikra nem számítanék neki semmit, pedig előtte szerelmes volt belém és tényleg nagyon szeretett úgy érzem és mindent meg tudtunk beszélni. Nem tudom mi történt de sírok miatta minden este. Több dolog miatt is. Egyik az, hogy szerintem még egy ilyen lányt soha nem találok. Van egy mondás, hogy egy férfi életében csak egy lány létezik a többi csak az árnyéka. Ez teljesen igaz nálam. Beszélgetek más lányokkal is, de csak a fájdalmat enyhíti, mindig rá gondolok. A másik pedig, hogy nem szeretném, hogy baja essen... egyedül. Olyan érzékeny és annyira törékeny. Jó lenne ha újra átölelhetném... de nem lehet :(

2013. jún. 19. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
"Bolond aki sír egy lány után..."
2013. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Batman is sírt egy lány után. Vagyis igazából nem sírt, csak fájt neki. De aztán talált egy másikat. És ő azért mégiscsak Batman. Na remélem most már jobb.
2013. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát ezen most mosolyogtam :) De nem vagyok Batman.. sanos :P
2013. jún. 19. 23:08
 4/18 A kérdező kommentje:
*sajnos
2013. jún. 19. 23:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 'A' fiú miatt.. 1 teljes hónapja.. borzalmas.. de segíteni én sem tudok..kitartás!:(
2013. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha szakított, akkor nem szerethetett eléggé.. lépj tovább és ne sírj!
2013. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézd jelenleg nekem van egy boldog kapcsolatom hála Istennek

és ma elgondolkoztam ,hogy mekkora hülye voltam a múltban , hogy megbántottam stb, és elkezdtem sírni, magam sem tudom miért,pedig boldog voltam,de bántott ,hogy rosszat tettem neki anno, jó ő is tett,de az nem számít


Bár jelenleg az életem kib@szott stresszes és fárasztó,lehet azért is jött ma ki ez rajtam.



Szóval ismerem ezt a cipőt régebbről, amit te mondasz.

És mindenki aki azt mondta találsz jobbat,megmondtam neki hogy b@szódjon meg.

Erre kellett hozzá 2év,és megvan életem értelme!


Szóval a kérdésre a válasz nem gáz! És az idő mindent megold:)


remélem segítettem

2013. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is mindenkinek azt mondom, hogy nem lesz jobb, komolyan nem lesz... b.sszák meg :P


Hát remélem tényleg, hogy az idő segít valamennyit. Sha nem akartam őt megbántani, lehet, hogy sikerült de akkor az nem volt szándékos és lehet, hogy ilyesmi is van a pakliban, nem tudom. Én várni fogok rá szerintem még egy jó darabig. Minimum 2 évig tuti. Ebben a világban lehet, hogy már nem megszokott ha valaki hűséges de én nagyon szeretem :/

2013. jún. 19. 23:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök hogy vannak még ilyen érzékeny és széplelkű fiùk... :) De miért sírsz? Nem haladsz vele semmivel sem előbbre, nem változik semmi. Sajnos fel kell dolgoznod hogy elmùlt a szerelem, vagy beszélj vele rendesen. Nem gáz lány miatt sírni, csak nem érdemes. Majd jön a következő :)
2013. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni... de ezt nem tudom de leírni. Nincsen már erőm hozzá, hogy ezzel foglalkozzak. Egyszerűen csak szomorú vagyok és ennyi. Egy ku.va mesében éltem, azt hittem ha valakit tiszta szívemből szeretek és erre ős is azt mondja, hogy szeret nagyon, akkor az úgy is van. És nem így lett vagy nem hitte el, de olyat is mondogatott, hogy túl jó vagyok. Hát nem tudom. Van olyan, hogy túl jó?


Aztán később elgondolkodtam ám ezen úgy mellékesen és arra jutottam, hogy a legtöbb lány szerintem olyan, hogy sírnak, hogy nincsen meg az igazi aztán amikor megkapják akkor meg az a baj, hogy megszokják és megunják. Aztán meg vagy visszasírják vagy megint azért sírnak mert nincsen senki. Pedig lenne, csak ők otthagyták. Biztos, hogy van kivétel. Vannak amúgy ilyen fiúk is, és rajtuk is múlik ez persze. Ahhoz tudnám leginkább hasonlítani, mint amikor az ember beteg, akkor panaszkodik, de amikor meggyógyul akkor észre sem veszi, már unalmassá, megszokottá válik, aztán amikor újra beteg akkor megint jön a sírás. Szerintem főleg a fiatal lányok azok akik nem tudják mit akarnak, a fiatal fiúk pedig ezt kihasználják. És mindig hozzáteszem: tisztelet a kivételnek (csak kár hogy nem ismerek :) )

2013. jún. 20. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!