Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki valamilyen tanácsot?

Valaki valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés
Na szóval 17L vagyok és még szűz. A probléma ott van, hogy félek párkapcsolatot kialakítani. Mivel már 17 vagyok, felmerülne a sex is...azzal meg csak annyi, hogy nem vagyok megelégedve a testemmel(kicsi mellek és alacsony is vagyok) és félek, hogy a "pasi" nem tartana szépnek ezekután...

2013. júl. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos nem olyan rossz a helyzet, csak kevés nő van megelégedve a testi adottságaival...
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-hát nem is tudom, főleg a melleimmel nem vagyok megelégedve, nem csak azért mert kicsik, hanem még az alakja sem tetszik..
2013. júl. 30. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen ne parázz. Az hogy kicsi a melled és hogy nem vagy magas azt látja a pasi már akkor is ha rádnéz tehhát ha járni akar veled valószínűleg nincs gondja a méreteiddel.
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb megmondani.
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először kezdj csak barátkozni és aztán jöhet bármi más
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl pont az alacsony lányok jönnek be. Ezen aztán ebszolút ne aggódj. Igaza van egyik előttem szólónak... akkor is látja, amikor elsőre rád néz és ha így is többet szeretne akkor no problem.


Másik meg, hogy nem kell 2 hét után ágyba bújni, adj időt a dolognak, érzelmeknek.

2013. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!