Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, ha összejövök...

Szűz vagyok, ha összejövök valakivel minimum meddig várjak, hogy lefeküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
Először is nekem fontos a szerelem, tehát csak olyannal veszíteném el, akibe szerelmes vagyok.. de mivan ha hamar szerelmes leszek belé(1 hónapon belül).. akkor feküdjek le vele olyan hamar, vagy azért legyen még egy kis tartásom..?
2013. júl. 31. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, 16 éves vagyok.
2013. júl. 31. 16:24
 2/8 anonim ***** válasza:

amikor készen állsz rá, akkor

nincs időkorlát

2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aranyos a kérdés.

Szerintem ha már érzed, hogy nem tudsz várni, mert szerelmes vagy, akkor feküdj le vele. Ez nem feltétlen idő kérdése.

2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egész jó tartása lehet az embernek attól még, hogy szexel...
2013. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyis érezni fogod :D
2013. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát majd lesz ami lesz.. :D
2013. júl. 31. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. mi is így voltunk, 15-16 évesen jöttünk össze, és azonnal bele szerettem, 4 hónap után jutottunk el oda, hogy ő mondta nagyon aranyosan, hogy ő le szeretne velem feküdni. akkor még féltem, mondtam hogy várjunk, és 5 hónap után a 16. születésnapom előtt történt meg, nem féltem, készen álltam rá. :)

hidd el, ha úgy lesz hogy jöhet a szex, akkor érezni fogod, hogy nem félsz, szeretnéd, és boldoggá tesz a gondolat, hogy vele lehetsz úgy is :)

2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedves utolsó :)
2013. aug. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!