Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik előző pasimnak nagyon rosszul fog esni, ha összejövök az egyik legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

Igazából az exem barátjával már régebb óta ismerkedek. Már lassan 3 éve nyúzzuk egymást, csak sajnos volt jópár megszakítás közben. Először kb. 4 hónapig folyt az sms köztünk (semmi más, még csak nem is találkoztunk). Aztán szünet volt pár hónapig. Majd ismét sms-eztünk 3-4 hónapot… Majd tavaly év elején hívott egy buliba, de én nem bírtam elmenni, mert épp egy másik buliban voltam. Ő gondolom megsértődött, utána pedig már nem nagyon akart velem beszélni és megszűnt a kapcsolat. Még csak nem is hallottam felőle semmit.

Utána pár hónappal később megismerkedtem valaki mással (aki mostanra az exem), összejöttem vele és ekkor tudtam meg, hogy ők ketten jó barátok. Elég kínosnak éreztem, de nem szóltam egyiküknek sem. Végül a járás 3 hónapig tartott, nem jött össze a dolog, természetesen a másik fiú miatt is (rossz volt, hogy mással lát, meg rájöttem, hogy ő fontosabb nekem). Én kezdeményeztem a szakítást. Utána az exem keresett néha, hogy ő máég mindig szeret, de én nem akartam tőle semmit. A szakítás után ismét csak nem kerestük egymást az exem barátjával, én kicsit próbáltam távolodni tőle, mert elég kínosak voltak az eddigi történések…

--Majd eltelt 6 hónap, már el is felejtettem mindent... Találkoztam egy újabb fiúval, jóban lettünk, elkezdtünk járni. A kapcsolatunk nem haladt sehova 4 hónap után se, majd a fiú szakított velem (igazából nem is voltunk szerelmesek, hanem csak jó barátok), így nem bántam annyira a szakítást. (ez annyira nem lényeg)--Ezóta eltelt 1 hónap, és az előző exem barátja ismét felkeresett. Jókat elbeszélgettünk, ismerkedtünk megint, és ő mostmár komolyan akarja venni a dolgot. Akar találkozgatni és ha minden ok, akkor járni is szeretne velem, nem csak sms-eket küldözgetni. Én is így gondolom, mert eddig ő a legbiztosabb, meg mindig is bírtam, meg tetszett is. De még most se találkoztam vele, mert nem tudom mit tegyek, vagy hogy lesz.. Félek, hogy rosszul sülnek el a dolgok. De elsietni se akarok semmit. (mert az eddigi kapcsolataim elég rosszak voltak, ezt nem szeretném elrontani)


Erről természetesem az exem nem tud semmit. Semmit a köztünk történő dolgokról, se a régit, se a mostanit nem tudja.. Még csak nem is sejti, ebben biztos vagyok.

De elkéne neki lassan mondani. Én inkább titokban tartanám, amig nem lesznek komolyak a dolgaink az exem barátjával, de az exem barátja elakarja már mondani neki, hogy valami alakul.


Nemtudom, hogy cselekedjek.. Mindig mindenkinek jót akartam, végül nekem lett rossz. És most magamnak akarok jót, de azért a többieknek se legyen rossz.



- Tudom elég értelmetlennek írtam ezt le, de aki tud kérem segítsen, biztos van olyan, aki hasonló helyzetben volt valamikor. -


2013. jún. 26. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit aki ismer valakit akinek van 2 barátja, akik 3-an nagyon nagy haverok, és mindenhova együtt járnak, meg egy csaj is mindig velük van. Na az a csaj már mindhárommal járt:D
2013. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott a lényeg: előző pasid.
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az egészet. Viszont én nem értem, hogy miért foglalkozol még az exeddel. Ő már a múlt, nincs beleszólása az életedbe, azt csinálsz, ami csak jól esik. Most koncentrálj a "leendő barátodra" és magadra.
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy adok neked tanácsot, hogy leírom velem mi történt.


Összejöttem 2009 márciusában egy fiúval. Megismertem a haverjait, az egyiket emelném csak ki. Szóval ez a haver nem volt nekem szimpatikus. Nagyképű és bunkó volt. Elbeszélgettünk, de annyira nem kedveltem. Aztán 2010 karácsonyán, annyira jól elbeszélgettünk, rá sem ismertem. Aztán egyre többet és többet beszélgettünk. 2011 januárjában szakítottam barátommal. A haverjától én nem akartam semmit, mert hogy nézne már ki, ha összejönnék vele.. (szóval úgy gondolkodtam ahogy te) DE! a szívnek nem lehet parancsolni. Nem tudtam kiverni a fejemből, elkezdtünk találkozgatni is, és azóta együtt vagyunk :)

2013. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Ez a 3 haverral járó csajszi elég érdekes :D


2. Étrisyon, hát igen tudom.


3. Igazad van, nem kéne ezzel foglalkoznom, de a fiúk mégiscsak jó barátok meg minden... Tehát valószínűleg összefogok futni néha még az exemmel :P


Lekéne sz@rnom az egészet és csak magammal foglalkozni, de sajna én nem tudok ilyet..

2013. jún. 26. 18:52
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó tanács, köszönöm.

Amióta jártok a barátod haverkodik még az exeddel??

Ha igen, akkor az exed nem szokott piszkálni vagy beszólogatni?

Meg hogyan reagált mikor összejöttetek?? :p

2013. jún. 26. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Először haragudott mind a kettőnkre, meg az anyja is. Aztán ők kibékültek, olyan mintha nem történt volna semmi.

Ha ott vagyok a barátomnál és ott van volt barátom is egyáltalán nem szólogat be, meg nem is piszkál. Szerintem rám még mindig neheztel, bár nem értem miért. Eleve nem a haverja miatt szakítottam vele, meg ha a haverjának megbocsátott nekem miért nem tudott?? Őszintén szólva engem full hidegen hagy, köszönünk egymásnak és ennyi. Ha ott van a barátomnál és én is,akkor visszafogjuk magunkat, nincs csók meg ilyenek. :) De nincs semmi gáz.. Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak mások, légy boldog ;)

2013. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm :)

2013. jún. 27. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2013. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!