Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én úgy tudom, hogy első...

Én úgy tudom, hogy első alkalommal ha szeretkezek, tehát a barátom és én is szüzek voltunk, akkor nem lehetek terhes, ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk, mert egy barátnőm azt mondta, hogy ez így van, de most nem tudom, mert egy másik meg azt mondta ez egy h*lyeség, Akkor most lehetek terhes?
2013. aug. 4. 12:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
úristen nem fogta fel :D senki nem modnta hogy terhes vagy csak lehetsz nemkell egyből tablettákat szedegetni...
2013. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez baromság,lehetsz simán
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve, ahány éves te lehetsz, meg is érdemled, hogy teherbe ess. Remélem 9 hónap múlva majd szívsz egy nagyot, barátod meg fizetheti a gyerektartást. :D
2013. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha mar van menszeszed a parodnak meg spermaja akor hiaba vgytok szuzek meg nem is vezed eszre es terhes vagy es nem is kel beled elvezen mert van ugynevezett elovaladek ami tartalmazhat spermakat es atol is teherbe eshetsz bar kisebb ra az esej mint ha beled elvezne
2013. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!