Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy ne úgy éjem...

Mit tegyek, hogy ne úgy éjem meg a szüzességem, mint 8 évesen a télapó hazugságát?

Figyelt kérdés
Rossz mindennap, nincs barátnőm, magányos vagyok, a szüleim bátorítanak, mindig azt gondolom, legenda. A szüzesség elvesztésébe annyira beleéltem magam, az összes haverom elvesztette már, engem azzal cukkolnak,ne aggódj majd eljön az ideje, mint a mikulásnak karácsonykor, idegesítő.
2013. aug. 5. 00:05
 1/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
mivan? nem értem amit mondassz :D a szűzesség elvesztése nem legenda, mint a télapó
2013. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neki sajnos az
2013. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindneki ezzel piszkál már nem birom
2013. aug. 5. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor ideje lenne értelmes, új barátok után nézni.
2013. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát, a peer pressure elég nagy erö. De ebben a dologban tényleg jó nagy a szórás, majdnem minden normálisnak mondható. Amikor én jártam egyetemre, látnivalóan egy csomó srácnak akkor volt az elsö baratnöje, és nem azért mert csúnyák, hanem talán mert "jófiúk" voltak, és talán gimiben olyan társaság is volt ahol ez legalábbis teljsesen elfogadott. Általában az 'entellektüell' környezetben kevesebb az ilyen irányú nyomás, legalábbis a 'hány évesen volt az elsö' statisztikák szerint végzettség-elvesztés korrelációt mutatnak. Remélem szexin fogalmaztam:p
2013. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!